Ana Sayfa Urfa Haberleri BOZOVA BELEDİYESİ 2. GELENEKSEL YILIN ANNESİ ÖDÜLLERİ

BOZOVA BELEDİYESİ 2. GELENEKSEL YILIN ANNESİ ÖDÜLLERİ

Bozova Belediyesi Kadın Politikaları Müdürlüğü tarafından, Bozova Belediyesi Kültür Merkezi Salonunda 06.05.2016 tarihi saat 13:00 da, 2. Geleneksel Yılın Annesi Ödülleri Anneler Günü Etkinliği düzenlendi.

Giriş Tarihi: 9 Mayıs 2016 Pazartesi 11:23
BOZOVA BELEDİYESİ 2. GELENEKSEL YILIN ANNESİ ÖDÜLLERİ

Etkinliğe Bozova Belediyesi Eş Başkanı Fatma DOĞAN, Bozova Belediyesi Kadın Meclisi, Suruç Belediye Eş Başkanı Nazlı BİNİCİ, DBP il eş başkanı Leyla COŞKUN, Bozova DBP ilçe eş başkanı Rahime ERCAN, Mezopotamya Kadın Kooperatifi Urfa Barış Anneleri İnisiyatifi, Onur konukları olarak davet edilen, geçtiğimiz günlerde Cizre de öldürülen Rohat AKTAŞ ve Mehmet YAVUZEL’in anneleri Meliha AKTAŞ ve Hanım YAVUZEL de etkinliğe katılan isimler arasındaydı. Yine Bozova Merkez ve köylerinden bir çok anne onur konuğu olarak etkinliğe katılım sağladı. 


Bozova Belediye Eşbaşkanı Fatma DOĞAN’ ın yaptığı açılış konuşmasının ardından, geçtiğimiz yıl anneler günü etkinliğinde çekilen fotoğraflardan oluşan Fotoğraf Sergisi gezildi. Daha sonra kürsüye davet edilen Meliha AKTAŞ ve Xanım YAVUZEL’ in konuşmaları sırasında salonda oldukça duygusal anlar gelişti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık