Ana Sayfa Urfa Haberleri BOZOVA BELEDİYESİ KIRSAL MAHALLELERİ İÇİN KOLLARI SIVADI

BOZOVA BELEDİYESİ KIRSAL MAHALLELERİ İÇİN KOLLARI SIVADI

Bozova Belediyesi kırsal mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda tüm kırsal mahalle muhtarlarının yanı sıra Bozova Belediyesi Eş başkanları Zeynel TAŞ ve Fatma DOĞAN ile BDP ilçe Bşk. Mehmet URAL ve Tüm Belediye Meclis üyeleri hazır bulundu.

Giriş Tarihi: 26 Haziran 2014 Perşembe 14:04
BOZOVA BELEDİYESİ KIRSAL MAHALLELERİ İÇİN KOLLARI SIVADI

Eş Başkan Fatma DOĞAN ile BDP ilçe Bşk. Mehmet URAL’ ın konuşmalarından sonra Konuşmasına Başlayan  Eş Başkan Zeynel TAŞ  geçen 3 aylık süre içerisinde Bozova Merkezde Biriken sıkıntıların giderilmesi için bir planlama yapıldığını ve sorunları azami ölçüde çözdüklerini söyledi. Kırsal mahallelerdeki sıkıntıları da aynı şekilde planlayarak kısa sürede çözeceklerini söyleyen Zeynel TAŞ “Biz Belediyenin Kapısından içeri girmeden önce parti rozetimizi çıkardık, ve Bozova halkının tamamının hizmetkarı olmaya geldik” dedi.

Toplantıda Sorunlarını dile getiren Muhtarların dert yandığı sıkıntıları ise tamamen Büyük Şehir Belediyesi yetki alanına giren konularda oldu. (Köy Yolları, Su ve Kanalizasyon işleri,…. V.s). Eş Başkan Zeynel TAŞ;  Sıkıntıların Çoğunun Büyükşehir Belediyesi yetki alanında olan hizmetlerle ilgili olmasına rağmen  Muhtarlarımızın bütün talepleriyle birebir ilgileneceğini, Büyükşehir ile ilgili durumlarda işin takipçisi olacağını dile getirdi.

Ayrıca Toplantıda Konuşan Bozova Belediyesi İmar ve İskan işlerinden sorumlu Meclis üyesi  İmar Komisyonu Bşk. Zeki YILDIRIM; Bozova’ nın Yakın bir süreçte İnşaat  ve Turizm yatırımcılarının dikkatini çekeceğini ve bu alanlarda yatırımların başlayacağını söyledi. Bu yatırımlar sayesinde Bozova ‘ da ticari hayatın canlanacağını ve istihdamın artacağını söyleyen Zeki YILDIRIM yatırımcılara Belediye olarak her türlü kolaylığın sağlanacağını söyledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star