Ana Sayfa Urfa Haberleri BOZOVA HEYETİ SPOR BAKANLIĞINDAN MÜJDELERLE DÖNÜYOR

BOZOVA HEYETİ SPOR BAKANLIĞINDAN MÜJDELERLE DÖNÜYOR

Bozova Kaymakamı Hidayet Sarı öncülüğündeki Bozova Platformu heyetinden Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Akgün, Başhekim Fatih Aksoy, Ziraat Odası Başkanı Suphi Aksoy; Şanlıurfa milletvekilleri Kemalettin Yılmaztekin ve Mehmet Ali Cevheri eşliğinde Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç'ı TBMM'deki makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 12 Mayıs 2016 Perşembe 11:26
BOZOVA HEYETİ SPOR BAKANLIĞINDAN MÜJDELERLE DÖNÜYOR

Bozova Kaymakamı Hidayet Sarı Bozova ilçesine ilişkin beş adet proje dosyasının Bakan Kılıç'a sunumunu yaptı. Tüm proje önerilerine çok olumlu yaklaşan Bakan Kılıç bu projelerden; Bozova Kapalı Yüzme Havuzu'nun, Bozova GAP Bölge Gençlik Kampları'nın, Bozova Su Sporları Merkezi'nin yapımının 2016 yılı içerisinde gerçekleştirilmesi, Bozova Gençlik Merkezi ve Spor Salonu'nun ise 2017 yılı içerisinde gerçekleştirilmesi talimatını verdi.

Ziyaretten çok mutlu dönen Bozova Platformu heyeti, Bozova halkı adına yapacağı yatırımlardan dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç'a ve desteklerinden dolayı Şanlıurfa milletvekilleri Kemalettin Yılmaztekin ve Mehmet Ali Cevheri'ye teşekkürlerini sundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star