Ana Sayfa Urfa Haberleri BOZOVA KÜLTÜR MERKEZİ DERNEĞİ AÇILIŞI YAPILDI

BOZOVA KÜLTÜR MERKEZİ DERNEĞİ AÇILIŞI YAPILDI

Bozova daha önce Kadın Merkezi Derneği olarak faaliyet gösteren ve şu anda yönetim kurulunu değiştirerek faaliyet alanını da genişleterek Bozova Kültür Merkezi Derneği ismini alan derneğin açılışı yapıldı.

Giriş Tarihi: 29 Nisan 2016 Cuma 17:12
BOZOVA KÜLTÜR MERKEZİ DERNEĞİ AÇILIŞI YAPILDI

Bozova Devlet Hastanesi Başhekimi M. Fatih AKSOY'un başkanlığında kurulan derneğin açılışını Kaymakam Hidayet SARI, Başhekim M. Fatih AKSOY, Ziraat Odası Başkanı Suphi AKSOY ve İlçe Emniyet Amiri Coşkun KAYA beraber yaptı.

Yoğun katılımla gerçekleştirilen açılışa kurum müdürleri, ak parti ilçe teşkilatı, muhtarlar, Bozovalı bayanlar ve gençler katıldı. İkram ve canlı müzik yapılan açılışta yönetim kurulu üyesi Pervin AYRAN dernek ve faaliyetler hakkında bilgi verdi. Dernek Başkanı M. Fatih AKSOY gelen misafirlere katılımları için teşekkür ederek derneğin kurulması amaçlarından bahsetti.

Kaymakam Hidayet SARI yönetim kurulu üyeleri adına dernek başkanı Başhekim M. Fatih AKSOY'u tebrik ederek Bozova için yapılacak her türlü faaliyete destek vereceklerini ve Bozova için hayırlı olmasını diledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Kurumsal

İçerikYukarı Çık