Ana Sayfa Siyaset Bozyiğit, Viranşehir ve Ceylanpınar’a dikkat çekti

Bozyiğit, Viranşehir ve Ceylanpınar’a dikkat çekti

Mustafa Bozyiğit "Viranşehir ve Ceylanpınar’ın kemikleşmiş sorunları var"

Giriş Tarihi: 19 Mart 2011 Cumartesi 23:42
Bozyiğit, Viranşehir ve Ceylanpınar’a dikkat çekti
Viranşehir ve Ceylanpınar’ın kemikleşmiş sorunları bulunduğunu ifade eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Mustafa Bozyiğit, AK Parti’ye halk desteğinin alınması için, kemikleşmiş sorunların çözülmesi gerektiğini belirtti.

 

Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti ilçe ve belde teşkilatlarını ziyaret eden İnşaat Yüksek Mühendisi Mustafa Bozyiğit’e teşkilat başkanlarından tam destek geldi.

 

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı İnşaat Yüksek Mühendisi Mustafa Bozyiğit, seçim çalışmaları kapsamında Yaylak, Yaslıca, Hilvan, Siverek, Viranşehir ve Ceylanpınar teşkilatlarına ziyaretler gerçekleştirdi.

Ziyaret ettiği teşkilatlarda büyük ilgiyle karşılanan Bozyiğit’e tüm teşkilat başkanları destek verdiler. Siyasette Bozyiğit gibi eğitimli ve projeci bir insanın varlığının önemli olduğunu anımsatan teşkilat başkanları, Bozyiğit’e başarılar dilediler.

Bozova’ya bağlı Yaylak beldesinde AK Parti Belde Başkan Ahmet Pişkin ile görüşen Mustafa Bozyiğit, teşkilat çalışmalarının önemine işaret ederek, “Siyasi başarı, en küçük topluluk olan aileden başlar ve dışa doğru yayılır. Teşkilat çalışmaları da ailelerin iştirakiyle başarı bulur. Siyasi teşkilatların başarılı olabilmesi için, toplumun her kesimiyle kucaklaşması gereklidir. AK Parti teşkilatlarında genelde bunu görüyoruz. Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatçı ruhu ve liderliği ile Türkiye’nin kaderi değişmiştir. Bizlere düşen de bu gelişmeyi daha ileri seviyeye taşımaktır” dedi.

AK Parti Yaylak İlçe Başkanı Ahmet Pişkin, beldelerinin en büyük sorununun yol olduğunu belirterek, Milletvekili seçilen kişilerin belde teşkilatlarını çok ihmal ettiğini ifade etti. Yaylak’tan Halfeti’ye kadar olan yolun kullanılamaz halde olduğuna değinen Pişkin, “Özellikle bu güzergahtaki köy yolları tamamen yolsuz. Bizi ziyaret eden aday adaylarından, Milletvekillerinden ve bürokratlardan tek isteğimiz şu yollarımızın yapılmasıdır” dedi.

Yaylak’tan sonra turizm beldesi Yaslıca’ya geçen Mustafa Bozyiğit, burada da AK Parti Yaslıca Belde Başkanı Mahmut Erbil ve partililer tarafından karşılandı.

Yaslıca’nın çok küçük yatırımlarla bölgenin turizminde önemli bir pay kapabileceğini, bunun için sadece yatırım teşviklerinin doğru yatırımcılara iletilmesi gerektiğini ifade eden Bozyiğit, milletvekili seçildikleri takdirde ilk hedeflerinden birinin Halfeti ve Yaslıca için turizm projelerini hayata geçirmek olduğunu söyledi.

Daha sonra AK Parti Hilvan İlçe Başkanı Hüseyin Alkan, Siverek İlçe Başkanı Bekir İren, Viranşehir İlçe Başkanı Celalettin Sayan ve Ceylanpınar İlçe Başkanı Abdülgani Alkış’ı ziyaret eden Mustafa Bozyiğit ve beraberindekiler, partililer ve vatandaşlarla görüştüler.

Göreve yeni getirilen AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Celalettin Sayan ve Ceylanpınar İlçe Başkanı Abdülgani Alkış’a başarılar dileyen Bozyiğit, ilçelerin sorunları hakkında çeşitli notlar aldı.

Viranşehir’in yıllardır ihmal edilmişliğinin altını çizen Bozyiğit, Ceylanpınar’ın ise gerek TİGEM çiftliği, gerekse sınır kapısı nimetlerinden faydalanamadığını bildiklerini, bu sorunları aşmak için bürokratik bazı işlemlerin yürütülmesi gerektiğini kaydederek, Ceylanpınar ve Viranşehir’de AK Parti’ye halk desteğinin alınması için, kemikleşmiş sorunların çözülmesi gerektiğini belirtti.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Fakıbaba'dan Çiftlikbank açıklaması

Fakıbaba'dan Çiftlikbank açıklaması

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık