Ana Sayfa Eğitim BU KAYMAKAM BAŞTACI EDİLİR

BU KAYMAKAM BAŞTACI EDİLİR

Çocuklar aşırı Güneş'ten etkilenmesin diye Manisa Ahmetli Kaymakamı Necmi Akman fuar açılışında protokol alanına çocukları yerleştirdi.

Giriş Tarihi: 24 Haziran 2016 Cuma 14:16
BU KAYMAKAM BAŞTACI EDİLİR
Manisa Ahmetli Kaymakamı Necmi Akman fuar açılışında protokol alanına çocukları yerleştirdi. Nedeni ise aslında çok basit. Çocuklar güneşin altında fazla kalmasın.

 

Milli Eğitim Bakanlığı ile Tübitak arasında ülkemizde bilim kültürünün geliştirilmesine yönelik imzalanan “Eğitimde İşbirliği Protokolü” kapsamında Tübitak 4006 Bilim Fuarının açılışları yapıldı. İlçemizde de okullarımızda öğrencilerimiz tarafından öğretmenlerinin desteğiyle hazırlanan projeler sergilendi.

Karkın Mahallesi Orta Okulunda düzenlenen fuarın açılışlarına Ahmetli Kaymakamı Necmi AKMAN, İlçe Jandarma Komutanı Sayın Halit DUMAN, Ahmetli Belediye Başkanı Sayın Ahmet ALHAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Turgut TÜRE’nin yanı sıra vatandaşlarda yoğun ilgi gösterdiler.

ÇOCUKLAR GÜNEŞİN ALTINDA BEKLEMESİN DİYE TEAMÜLLERİ YIKTI

Aslında yukarıda yazanlar benzerine rastlanabilecek türden bir bülten. Oncak onu farklı kılan çok özel bir yan var. O da Kaymakam Necmin Akman. Belki de yüzlerce, binlerce yıllık devam eden teamülleri hiçe sayan Kaymakam, protokolü boşaltarak güneşin altında kavrulmasın diye oraya çocukları oturttu. Protokolü de bu nedenle arkaya çekti.

Manisa Ahmetli Kaymakamı Sayın Necmi Akman'ı çocuklara gösterdiği bu hassasiyet nedeniyle urfahaber.net ailesi olarak kutluyoruz.

 

 

 

kaynak: haberbedava.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star