Şanlıurfa

Ana Sayfa Urfa Haberleri Bugenç, Bakan Çelik'in Danışmanı Oldu

Bugenç, Bakan Çelik'in Danışmanı Oldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik Urfa'ya verdiği önemin ikinci bir göstergesi olarak,Sırrın ilköğretim okulu müdürü olan Nevzat Bugenç'i ikinci danışman olarak atadı.

Giriş Tarihi: 18 Ekim 2011 Salı 17:29
Bugenç, Bakan Çelik'in Danışmanı Oldu
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'e Urfa'lı ikinci  danışman

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik Urfa'ya verdiği önemin ikinci bir göstergesi olarak,   Urfa'lı olan Nevzat Bugenç'i ikinci  danışman olarak atadı. Faruk Çelik, Kayhan İnan'dan sonra Urfa'lı eğitimci Nevzat Bugenç'i de kendisine danışman olarak atadı.

Artık, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in yanında iki Urfa'lı danışman hizmet verecek.  Urfa'lı olan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in ikinci Urfa'lı danışmanı olarak bakanlıkta göreve başlayan Nevzat Bugenç, Urfa Haber Ankara temsilcisi Abdullah Cengiz'e yeni görevi ile ilgili yaptığı açıklamada:

"Başta beni bu göreve layık gören sayın Bakanımız Faruk Çelik beye ve
milletvekillerimize, sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.  Şanlıurfa'ya ayrı bir sevgisi ve hizmet aşkı olan sayın bakanımızın yanında Urfa'mıza hizmet etmek benim için şereflerin en büyüğü olacaktır. Bildiğiniz üzere bakanımızın göreve getirdiği benim dışında  Urfa'lı olan bir danışman genç arkadaşım Kayhan İnan'da var. Sarsılmaz inancım odur ki, en başta yüce Rabbimizin, sonra Dünya lideri Sayın Başbakanımız  Recep Tayyip Erdoğan, Bakanımız Sayın Faruk Çelik, bize destek veren Urfa milletvekilerinin himayeleri ve bize olan güvenleri sayesinde sadece şehrimizin değil ülkemizin hangi şehrinden, hangi noktasından olursa olsun vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü konusunda ben ve Kayhan İnan kardeşim, bakanımızın diğer danışmanları olarak var gücümüzle çalışıp, onların ve halkımızın güvenlerine layık olmaya çalışacağız.

Buradan siz Urfa Haber aracılığı ile   Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'nında dediği gibi din, dil, ırk, etnik köken ayırmaksızın bütün vatandaşlarımıza aynı ilgi ve alaka ile hizmet etmeye çalışacağımızın, kapımızın herkese açık olduğunun  altını çiziyor, herkese saygı ve selamlarımı sunuyorum." dedi

Bizde Urfa Haber olarak Nevzat Bugenç'e yeni görevinde sağlık ve başarılar diliyor, Bakan Faruk Çelik'e Şanlıurfa'ya verdiği önemden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Nevzat Bugenç kimdir:

1971 yılında Şanlıurfa'da doğdu. ilk ve orta öğrenimini Şanlıurfa'da tamamladı. Yüksek öğrenimini Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf öğretmenliği bölümünde tamamladı.
1993-1997 yılları arasında Ankara ve Denizli Köy Hİzmetlerinde görev yaptı.
1997-2000 yılları arasında sınıf öğretmenliği yaptı.
2000-2006 yılları arasında müdür vekilliği görevinde bulundu.
2006 yılından bu yana da Okul Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Evli ve 3 çocuk babasıdırYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star