Ana Sayfa Siyaset Bugenç'ten Bayram Mesajı

Bugenç'ten Bayram Mesajı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in Şanlıurfa'lı danışmanı Nevzat Bugenç Ramazan Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 9 Ağustos 2013 Cuma 18:15
Bugenç'ten Bayram Mesajı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in Şanlıurfa'lı danışmanı Nevzat Bugenç Ramazan Bayramı dolayısı ile yayınladığı bayram mesajında:

"Ramazan ayı;özünde taşıdığı merhamet ve bereket ile hem kirlenmiş olan gönülleri temizlemekte hem de kardeşlik ve paylaşma duygularıyla toplumsal hayatın huzur ve barışına büyük katkı sağlamaktadır."Ramazan ayı, kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı bir zaman dilimidir.İşte bu zaman diliminin sevince dönüşmesinin adı bayramdır.Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle başta Şanlıurfa'lı hemşehrilerimin ve islam aleminin mubarek Ramazan bayramlarını tebrik eder,bu bayramının tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını cenab-ı Allah'tan niyaz ederim." dedi

 

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Kurumsal

İçerikYukarı Çık