Ana Sayfa Siyaset BÜLENT ARINÇ URFA'YA GELDİ

BÜLENT ARINÇ URFA'YA GELDİ

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, “Türkiye’nin şuanda Ak Parti ihtiyacına şiddetle ihtiyacı var “ dedi.

Giriş Tarihi: 27 Ekim 2015 Salı 14:24
BÜLENT ARINÇ URFA'YA GELDİ

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya gelen eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bir otelde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bülent Arınç, Koza İpek Grubuna kayyum atanması ile ilgili soruyu cevapsız bıraktı. Arınç, tek gayelerinin Pazar günkü seçimlerde en iyi sonucu almak istediklerini söyledi. 


Arınç, “Şanlıurfa Peygamberler Şehri, Şanlıurfa’da seçim çalışması yapmaya geldim. Allah kısmet ederse Harran ve Viranşehir İlçelerimizde seçim çalışması yapacağız değerli milletvekillerimizle birlikte. Aynı zamanda sohbet toplantıları yapacağız. Halkla ilişkiler kuracağız. Tek bir gayemiz var Pazar günkü seçimlerde Şanlıurfa’dan da Türkiye’den de en iyi sonucu almak. Türkiye’nin şuan da Ak Parti’ye şiddetle ihtiyacı var. Yaşadığımız, gördüğümüz tüm olaylar halkımızın bu seçimde çok duyarlı şekilde hareket ederek hem kendini hem ilini hem Türkiye’yi düşünerek Ak Parti’nin güçlü bir iktidara kavuşmasıdır. Bundan eminiz Şanlıurfa’dan da kuvvetli izlenimler alıyoruz. İnşallah ben de seçim çalışmalarına bir günlüğüne değerli dostlarımıza bir selam vermek için geldim.

 

Bütün Urfa halkına selam ve sevgilerimi gönderiyorum” şeklinde konuştu.

 

 

YORUMLAR
  • yorum2015-10-31 03:58:38dewran

    akp ben Kürt diye birsey bilmiyorum diyor Urfada birinci parti cikiyor UrfaLI OLDUGUMA UTANIYORUM kendini satan insan karektersizdir

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star