Ana Sayfa Urfa Haberleri Büro Memur Sen'den Yıldız'a Ziyaret

Büro Memur Sen'den Yıldız'a Ziyaret

Büro Memur-Sen Urfa Şube Başkanı Fethi Akbulut, Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Uğur Ünalan, Abdulhamit Ergün ve beraberindeki heyet ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız'ı makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 26 Eylül 2013 Perşembe 08:00
Büro Memur Sen'den Yıldız'a Ziyaret

Ziyarette bir açıklama yapan Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Uğur Ünalan, yapmış olduğu çalışmalarından dolayı Ertuğrul Yıldız'a teşekkürlerini ileterek, "Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, sendika başkanlığı döneminde çok ciddi katkıları olmuş bir dava adamıdır. Memur-Sen'in ve Eğitim-Bir-Sen'in tüm yönetici tabakalarında bulunmuş yaptığı sendikal çalışmalarla sadeceAnkara'da değil Türkiye çapında tanınan bir kardeşimizdir. Sendika'da elde etmiş olduğu bu deneyimle Şanlıurfa'da spor adına çok güzel işler yapmış ve yapmaya devam edecektir. Buradaki başarılı çalışmalarını görüyor olmaktan dolayı büyük bir mutluluk yaşıyorum. İnşallah çok daha güzel çalışmalara imza atacaktır. Bu noktada Ertuğrul kardeşimizin her zaman yanında olduğumuzun bilinmesini istiyorum" dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız ise bu tür sivil toplum kuruluşlarının yaptığı çalışmaların önemli olduğunu ifade ederek, "Memur-Sen gibi sivil toplum örgütlerinin yapacağı ve yaptığı çalışmalar ülkemiz için çok önemlidir. Ayrıca Sayın Genel Başkan Yardımcılarımıza ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Bu ziyaret bizleri çok gururlandırmıştır" diye konuştu.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık