Ana Sayfa Urfa Haberleri BÜYÜKŞEHİR HİZMET FİLOSUNU 5 YENİ ARAÇLA GÜÇLENDİRDİ

BÜYÜKŞEHİR HİZMET FİLOSUNU 5 YENİ ARAÇLA GÜÇLENDİRDİ

19451 Kilometrekare hizmet ağına sahip olan Şanlıurfa'da halka daha iyi hizmet edebilmek için bir yandan çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi bir yandan da araç filosunu güçlendiriyor.

Giriş Tarihi: 8 Ekim 2015 Perşembe 05:33
BÜYÜKŞEHİR HİZMET FİLOSUNU 5 YENİ ARAÇLA GÜÇLENDİRDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Büyükşehir araç filosuna dahil olan 1 Adet Akaryakıt Tankeri, 2 Adet Et taşıma aracı ve 1 Adet Mini Loder ve  1 Adet Silindir aracı halkın hizmetine sundu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal Müdürlüğü Araç Parkında yeni alınan araçları inceleyen Başkan Nihat Çiftçi, araçların Şanlıurfa'ya hayırlı olmasını diledi.

Şanlıurfa'ya hızlı ve etkin bir şekilde hizmet etmek için araç filosunu geliştirdiklerini söyleyen Başkan Nihat Çiftçi,

"19451 kilometrekarelik geniş bir coğrafya da Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak Şanlıurfalı vatandaşlarımıza  hızlı hizmet edebilmenin yolu Destek Hizmetleri anlamında geniş bir makine parkına ihtiyaç var. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığımız kadrosu da bunun farkında. Bugün Büyükşehir Belediye Başkanlığımıza alınan araçlarımızın incelemesini yaptık. Bu geniş coğrafyamızda iyi hizmet götürebilmenin yolu makine parkını ve iş makinelerini güçlendirerek etkin faal ve yerinde kullanabilmektir. Halkın yararına bu araçları operatörlerimizin devreye koyması gerekiyor. Bizlerde yöneticiler olarak bunların takibini yapacağız. Halkın hizmetinde olup olmayacağını sorgulayacağız. Bu makinelerin araç gereçlerin Şanlıurfa’mıza hayır getirmesini, hizmet getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum"

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık