Ana Sayfa Urfa Haberleri BÜYÜKŞEHİR TEDAVİ GÖREN ÇOCUKLARI UNUTMADI

BÜYÜKŞEHİR TEDAVİ GÖREN ÇOCUKLARI UNUTMADI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin Eşi Sema, Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Servisinde tedavi gören çocukları unutmayarak sosyal sorumluluk projesi başlattı.

Giriş Tarihi: 16 Nisan 2016 Cumartesi 03:15
BÜYÜKŞEHİR TEDAVİ GÖREN ÇOCUKLARI UNUTMADI

Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen sosyal sorumluluk projesi kapsamında tedavi gören çocukların tedavilerini kolaylaştırmak ve moral bulmalarını sağlamak amacıyla Çocuk Kliğine; oyun alanları, mini kütüphane, oyuncaklar, balonlar ve duvarlara resimler yapılırken çeşitli hediyeler verildi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen ve Harran Üniversitesi ile hayırseverler tarafından desteklenen proje ile yapılan çocuk kliniğinin açılışını gerçekleştiren Sema Çiftçi'ye, Vali Yardımcısı Oğuz Şenlik'in Eşi Ebru Şenlik, Harran Üniversitesi Yetkilileri ve çok sayıda hasta yakını eşlik etti.

Büyükşehir Belediyesi olarak anlamlı bir çalışmaya imza attıklarını ifade eden Sema Çiftçi, "Büyükşehir olarak burada tedavi gören çocuklarımızı unutmadık. Çocuk servisimizde kalan çocuklarımızı mutlu etmek için güzel bir uygulama başlattık. Destek veren tüm hayırseverlere  ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Gerçekleştirilen açılışın ardından çocuk kliğinde tedavi gören çocukları ziyaret ederek çeşitli hediyeler veren Sema Çiftçi, ailelerine acil şifalar temennisinde bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık