Ana Sayfa Urfa Haberleri BÜYÜKŞEHİR ZABITA´NIN BAYRAM HAZIRLIĞI

BÜYÜKŞEHİR ZABITA´NIN BAYRAM HAZIRLIĞI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mehmet Burak Küçük, merkez ilçe Belediye Zabıta Müdürleriyle yaptığı toplantıda Ramazan Bayramı'nda denetimlerini ortak yapılması kararlaştırıldı.

Giriş Tarihi: 11 Temmuz 2015 Cumartesi 12:39
BÜYÜKŞEHİR ZABITA´NIN BAYRAM HAZIRLIĞI

Şanlıurfa’da Zabıta ekipleri yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle kaldırımlarda gelişi güzel işportacıların satış yapmalarına izin vermeyecek.

Vatandaşların bayram hazırlıklarını daha rahat bir ortamda yapmalarını sağlamak amacıyla kent merkezinde zabıta tedbirleri yönünden alınması gereken önlemler Zabıta Daire Başkanlığında düzenlenen toplantıda ele alındı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mehmet Burak Küçük’ün başkanlığında düzenlenen toplantıya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Şube Müdürü Ahmet Türe, Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürü İsmail Usanmaz, Karaköprü Belediyesi Zabıta Müdürü Mahmut Mat ile Eyyübiye Belediyesi Zabıta Müdür Vekili Osman Ataş katıldı.

Zabıta Daire Başkanı Küçük,  toplantıda yaptığı konuşmada vatandaşın daha huzurlu alışveriş yapmaları için ortak hareket edeceklerini söyledi.

Küçük, geçmiş yıllarda yaşanan sıkıntıları yaşamak istemediklerini belirterek şunları söyledi:

"Büyükşehir ve ilçe belediyelerimizin, zabıta teşkilatımızın amacı vatandaşlarımızın bayramı rahat bir şekilde geçirmelerini sağlamaktır. Geçmiş yıllarda yaşanan sıkıntıları bu bayramda yaşanmaması için çaba sarf edeceğiz. Kontrol ve denetimler Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyesi zabıta ekipleri birlikte yapacak."

Ramazan bayramının ardından kaldırım işgallerini yapacakları çalışmayla önleyeceklerini belirten Küçük, şöyle devam etti:

"Verilen ölçülerin dışında kaldırım işgalleri olmayacak Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleriyle İlçe belediyesi Zabıta ekipleri birlik beraberlik içersindedir. Ayrımız gayrımız yok."

YORUMLAR
  • yorum2015-07-13 15:25:42gözlemci

    şikayet konusu evde odanın içinde beslenen hayvanlar, ve evin her tarafına yayılan kötü koku öyle üç beş tane değil.

  • yorum2015-07-13 10:57:01gözlemci

    burak bey zabıtaları denetleyen yok sanırım. beyaz masada kayıtlarınız duruyorsa eğer son 1 aydır dedeosman mahallesinden yapılan şikayetlere bir bakın isterseniz zabıtaların içinde şikayet edilen yerin tanıdığı var diye hiç bir işlem yapılmıyor.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star