Ana Sayfa Urfa Haberleri BÜYÜKŞEHİR'DEN İFTARLIK İKRAM

BÜYÜKŞEHİR'DEN İFTARLIK İKRAM

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, iftar soflarına geç kalan vatandaşlara iftarlık ikramında bulunuyor.

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2016 Salı 05:49
BÜYÜKŞEHİR'DEN İFTARLIK İKRAM

Şehrin dört bir yanında ekiplerin ikramda bulunduğu vatandaşlar, yaklaşımından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye teşekkür etti.

 

Ramazan ayı içerisinde gerçekleştireceği bir çok etkinliklerin yanı sıra, maddi olanakları kısıtlı ailelere yönelik yardımlarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, iftar sofralarına geç kalan vatandaşlara da iftarlık ikramında bulunuyor.

 

Büyükşehir ekipleri tarafından iftar saatine yakın vakitte dağıtılan ikramlar sayesinde vatandaşlar, bir kez daha Hz. İbrahim Peygamberin topraklarında paylaşımı ve hoşgörüyü yaşıyor. Ramazan ayı öncesi hazırlanan ikramlar, ay içerisinde her gün iftar saatine yakın zamanlarda dağıtılacak.

 

Büyükşehir'in tutumundan dolayı Başkan Nihat Çiftçi'ye teşekkür eden vatandaşlar, "Güzel düşünülmüş ve ince davranışından dolayı Başkan Çiftçi'yi tebrik ediyoruz. Bu ikramlar bize paylaşmanın ne kadar güzel bir anlayış olduğunu hatırlatmıştır" diye konuştu.

 

 

 

 

YORUMLAR
  • yorum2016-06-08 08:39:43ferdi

    Büyükşehir belediyesinin bu uygulaması çok güzelde, bir de şu ramazan davulcularına bir çözüm bulsa daha isabetli olacak. Her gece işkenceye dönüyor sahurumuz, 2016 yılındayız artık davul mu kaldı? Çocuğu olan hastası olan var.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık