Ana Sayfa Urfa Haberleri BÜYÜKŞEHİR’DEN “KAFEM ŞEFFAF” OLSUN UYGULAMASI

BÜYÜKŞEHİR’DEN “KAFEM ŞEFFAF” OLSUN UYGULAMASI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Kent merkezinde gençlerin uğrak yerlerinden biri olan İnternet Kafe ve oyun salonlarında "Kafem Şeffaf" uygulaması başlatarak, iş yerlerinin dış cepheleriyle ilgili düzenlemeler getirdi.

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2016 Çarşamba 05:04
BÜYÜKŞEHİR’DEN “KAFEM ŞEFFAF” OLSUN UYGULAMASI

İnternet Kafe ve dijital oyun salonlarının şeffaf olması adına rutin kontrollerini gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, gençlerin yoğunlukla kullandığı alanları mekanların dış cephelerindeki camekanlarda yer alan koyu renk cam filmlerini, afişleri ve görüşü engelleyecek uygulamaları  görünebilirlik açısından şeffaflaştırıyor.

Yapılan Rutin kontroller sonucunda yerlerinin dış ceplerinde bulunan afiş ve renkli cam filmlerinin kaldırılması için iş yeri sahipleriyle görüşen Zabıta ekipleri, başlatmış olduğu bu uyguluma ile gençlerin nezih bir ortamda vakit geçirmelerini hedefliyor.

YORUMLAR
  • yorum2016-02-25 18:46:47KEMAL

    YAP DEMESİ KOLAY BU ADAMIN KAZANCI NEDİR Kİ KOPLE CAMLARI DEİŞTİRİP SEFFAF YAPSIN DESTEK VERECEKMİ BELEDİYE YOK BIRAKIN KOYU KALSIN MİLLETİN ZATEN PARASI YOK BOŞTAN İŞ ÇIKARMAYIN HALKA YAZIKYIR.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık