Ana Sayfa Urfa Haberleri BÜYÜKŞEHİR'DEN ÖĞRENCİLERE SİNEMA KEYFİ

BÜYÜKŞEHİR'DEN ÖĞRENCİLERE SİNEMA KEYFİ

Gençlere ve eğitime verdiği destekle adından her zaman bahsettiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 180 öğrenciye ücretsiz sinema keyfi yaşattı.

Giriş Tarihi: 26 Şubat 2016 Cuma 10:45
BÜYÜKŞEHİR'DEN ÖĞRENCİLERE SİNEMA KEYFİ

Gençlerin sosyalleşerek, topluma daha yararlı olabilmeleri için çok çeşitli çalışmalar başlatan Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa Sanayi Meslek ve Teknik Anadolu Lisesinde eğitim gören 180 öğrenciyi bulundukları okuldan alarak gençlere ücretsiz sinema keyfi yaşattı.

Sineme izleme imkanı bulan öğrencilere çeşitli ikramlarda da bulunan Büyükşehir Belediyesi,  yapmış olduğu çalışmalarla öğrencilerin takdirini topladı.

Ücretsiz sinema imkanı bulunan öğrenciler, "Bizleri düşünüp bu etkinliği gerçekleştiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Nihat Çiftçi'ye teşekkür ediyoruz" dediler.

Çalışmalarından dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine teşekkür eden Şanlıurfa Sanayi Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Faruk Yıldıztekin, "Gençlerimizin sosyalleşmesi adına gerçekleştirilen bu tür etkinlikler çok güzel. Düşündükleri için Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyorum. Ayrıca vermiş olduğu her türlü desteklerden dolayı Başkanımız Nihat Çiftçi'ye çok teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

Sosyal Belediyecilik hizmetleri kapsamında Şanlıurfa merkez ve ilçelerde gençlere yönelik bir çok çalışmaya imza atan Büyükşehir Belediyesi, "Şanlıurfa'yı Tanıyalım"  projesi kapsamında gençleri tarihe yolculuğa çıkartırken bir yanda da gençlere yönelik kurmuş olduğu tesisler, kütüphaneler, kurslar ve düzenlemiş olduğu eğitim yardımlarıyla gençleri geleceğe emin adımlarla hazırlanmasına katkı veriyor. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star