Ana Sayfa Urfa Haberleri BÜYÜKŞEHİRDEN ÜNİVERSİTELİLERE ÖĞRENCİLERE ÇORBA EVİ

BÜYÜKŞEHİRDEN ÜNİVERSİTELİLERE ÖĞRENCİLERE ÇORBA EVİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin Harran Üniversitesi Osman Bey Kampusü’nde açtığı çorba evini ziyaret eden Başkan Nihat Çiftçi, öğrencilerle birlikte çorba içti.

Giriş Tarihi: 20 Kasım 2015 Cuma 16:58
BÜYÜKŞEHİRDEN ÜNİVERSİTELİLERE ÖĞRENCİLERE ÇORBA EVİ

Sabahın erken saatlerinde Harran Üniversitesini ziyaret eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Harran Üniversitesi Rektörü Ramazan Taşaltın ile birlikte kampüs alanında Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yaptığı çalışmaları inceledi. Büyükşehir Belediyesi tarafından Kampüs alanında yürütülen alt ve üst yapı çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Nihat Çiftçi, daha sonra yeni açılan çorba evinde öğrencilerle bir araya geldi. Burada öğrencilerin taleplerini tek tek not eden Başkan Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından kampüse yönelik ulaşım ile ilgili yapılan çalışmaları anlatarak, eğitim ve öğretime destek vermeye devam edeceklerini söyledi. Rektör Taşaltın, Büyükşehir'in eğitime ve üniversiteye verdikleri hizmetlerden dolayı Başkan Nihat Çiftçi'ye teşekkür etti.

YORUMLAR
  • yorum2015-11-20 17:12:36Meliha

    Bizim üniversite yıllarımızda ailesi tarafından gönderilen harçlık yetersiz olduğu için ya da hiç ailesi olmadığı için tüm gününü bir simitle geçiren, okula gidecek yol parası olmadığı için dersleri takip edemeyen arkadaşlarımız vardı. Üniversite öğrencilerinin beslenme, giyim, barınma ve ulaşım sorunu asgari düzeyde çözülmüş olmalı ki gençlerimiz tüm emeğini eğitimlerine verebilsinler. Bu hizmete emeği geçenlerden Allah razı olsun.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star