Ana Sayfa Urfa Haberleri BÜYÜKŞEHİR’İN RAMAZAN ETKİNLİKLERİNE YOĞUN İLGİ

BÜYÜKŞEHİR’İN RAMAZAN ETKİNLİKLERİNE YOĞUN İLGİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Rabia Meydanında düzenlenen Grup Dergah’ın ilahi konserine ve Ramazan Sokağına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Giriş Tarihi: 2 Temmuz 2014 Çarşamba 14:35
BÜYÜKŞEHİR’İN RAMAZAN ETKİNLİKLERİNE YOĞUN İLGİ

Büyükşehir Belediyesi Ramazan Sokağında vakit geçiren ve alış veriş yapan vatandaşlar, Rabia Meydanı konser alanında Grup Dergah’ın İlahilerini dinleyerek, iftardan sonra meydandaki etkinliklere  akın etti.

Sıcak yaz mevsiminde oruçtan etkilendiklerini, Büyükşehir Belediye tarafından düzenlenen etkinliklerle hem ramazanın ruhuna uygun hem de zaman geçirme adına faydalandıklarını belirten meydandaki etkinliklere katılan Mehmet Aslan; “Rabia Meydanında Belediyenin ramazan etkinlikleri güzel oluyor. Bu tür kültürel faaliyetlerin olması çok sevindirici. Bu faaliyetlerin devam etmesini istiyoruz” dedi.

Ailece Meydandaki etkinliklere katılan Bekir Parmaksız ise; “Gündüz sıcak havadan dolayı dışarı çıkamıyoruz. Bu etkinliğe katıldık. Belediyeye teşekkür ediyoruz” dedi.

Aliye Aydın ise Büyükşehir Belediyesinin güzel etkinlikleriyle geceyi değerlendirdiklerini ifade etti.

Eyyüp Azlal ise böyle bir etkinlikten dolayı Belediye yetkililerine teşekkürlerini ifade etti. Etkinliklere eşi ile katılan Mahmut Dedecan ise ailecek zaman geçirebildikleri bir ortam oluşmasından dolayı mutlu olduklarını belirttiler.

Öte yandan Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Büyükşehirle her gün etkinlik programlarının devam edeceğini söyledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star