Ana Sayfa Urfa Haberleri BÜYÜKŞEHİR’İN SEYYAR YÜZME HAVUZLARI HİZMETE GİRDİ

BÜYÜKŞEHİR’İN SEYYAR YÜZME HAVUZLARI HİZMETE GİRDİ

Türkiyenin en sıcak illerinin başında gelen Şanlıurfa’da, Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in talimatlarıyla kente kazandırılan 3 Adet Seyyar Yüzme Havuzları havuz olmayan bölgelerde vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

Giriş Tarihi: 7 Ağustos 2014 Perşembe 04:21
BÜYÜKŞEHİR’İN SEYYAR YÜZME HAVUZLARI HİZMETE GİRDİ

Büyükşehir Belediyesi, kentin farklı bölgelerinde özellikle okul bahçelerine kurulan yüzme havuzlarıyla serinlemek isteyen vatandaşların ayağına yüzme havuzları götürdü.

 

GÜVENÇ 2 SEYYAR YÜZME HAVUZUNU YİNE KADINLARA TAHSİS ETTİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Celelattin Güvenç’in talimatlarıyla TOKİ (Batıkent) Gençlik Merkezi bahçesinde kurulan seyyar yüzme havuzundan tüm vatandaşlar faydalanırken,  Yenice Kız İmam Hatip Lisesi ve Ahmet Yesevi Kadın Destek Merkezi’nde kurulan seyyar yüzme havuzundan ise sadece kadınlar faydalanıyor.

 

Yüzme havuzlarına uzak bölgelerde ikamet ettikleri için havuzlardan faydalanma imkanı olmayan çocuklar böyle bir hizmeti ayaklarına getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’e teşekkür ettiler.

 

Sıcak iklime sahip Şanlıurfa’da bugüne kadar serinlemek istediklerinde her hangi bir yüzme havuz olmadığını ifade eden gençler, “Daha önce serinlemek amacıyla kanallarda ve süs havuzlarında yüzüyorduk. Bunun oldukça tehlikeli bir serinleme yöntemi olduğunu da biliyorduk. Ancak ne yapalım başka çaremiz yoktu. Ancak şimdi Büyükşehir Belyediyesi’nin yüzme havuzları sayesinde serinlemeye çalışıyoruz. Başkanımız Celalettin Güvenç ve ekibine teşekkür ediyoruz” dediler.

Öte yandan Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in bir an önce bitirilsin dediği Kadınlar için Kapalı Yüzme Havuzu da ŞUTİM’in bulunduğu bölgede diğerleri gibi ücretsiz olarak hizmet veremeye başladı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık