Ana Sayfa Urfa Haberleri BÜYÜKŞEHİRLE HER DALDA SPOR YAZ SPOR OKULLARINDA

BÜYÜKŞEHİRLE HER DALDA SPOR YAZ SPOR OKULLARINDA

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Beykapısı Yüzme havuzunu ziyaret ederek, yüzme kursu alan çocuklarla ve aileleriyle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2014 Çarşamba 10:45
BÜYÜKŞEHİRLE HER DALDA SPOR YAZ SPOR OKULLARINDA

Beykapısı Yüzme Havuzunu ziyaretinde yetkililerden ve kurs hocalarından bilgi alan Başkan Güvenç, yüzme kursundaki çocukların aileleriyle bir süre sohbet etti.

 

GÜVENÇ, GENÇLERİ VE ÇOCUKLARI YÜZME HAVUZLARINA DAVET ETTİ

Aşırı sıcaklarda kanallarda ve süs havuzlarında yüzen gençlerin üzücü boğulma vakalarına tamamiyle son vermek istediklerini kaydeden Başkan Güvenç, çocukların ve gençlerin Büyükşehir Belediyesi Yüzme Havuzlarında artık yüzme kursu aldıklarını ve yüzme havuzlarını kullandıklarını  ifade etti.

 

Yaz Spor Okullarına gençleri ve çocukları davet eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç; “ Yaz Spor Okulları kapsamında Beykapısı Yüzme Havuzunda kurs gören çocuklarımızı ziyaret ettik. Yüzme hocalarımız nezaretinde Yüzme kursumuzdan 300 çocuğumuz faydalanıyor. 2. Etap yüzme kurslarımız ise 5 Ağustos’ta başlayacak. Vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla çocuklarını havuzlarımızda yüzme öğrenmeye gönderebilirler. Ayrıca GAP Arena’da 400’ün üzerinde gencimiz basketbol öğreniyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”  dedi.

 

Yüzme havuzlarından ücretsiz faydalandıklarını ifade eden çocuklar ise kendilerine bu imkanı sunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ve ekibine teşekkür ettiklerini söylediler.

 

2. ETAP YÜZME KURSU BAŞVURULARI 5 AGUSTOS’TA BAŞLIYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nce başlatılan Yaz Spor Okullarında çocuklar yüzme, basketbol, futbol  v.b branşlarda kursları devam ediyor.  Öte yandan 2. Etap yüzme kursu başvuruları ise 5 Ağustos’ta başlayacak.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık