Ana Sayfa Urfa Haberleri Buzdolapsız,fırınsız, çamaşır makinesiz fakir kalmasın

Buzdolapsız,fırınsız, çamaşır makinesiz fakir kalmasın

Günyüzü derneği,Evlerimizde ve depolarımızda atıl duran ama çalışır durumda olan kullanmadığımız buzdolabı, çamaşır makinası , fırın , vantilatör gibi beyaz eşyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere derneğimize bağışlayabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 10 Nisan 2012 Salı 14:47
Buzdolapsız,fırınsız, çamaşır makinesiz fakir kalmasın
Günyüzü derneği başkanı Veysel Toprak yaptığı açıklamada “ Malumunuz Şanlıurfa sıcak bir memlektimizdir ve gıdalar dışarıda çok çabuk bozulmaktadır.Yaz mevsimi ve ramazan ayı gelmeden Şanlıurfa da buzdolabısız  fakir ve muhtaç  aile kalmasın diye bir dizi çalışma başlattık” dedi.

Evlerimizde ve depolarımızda atıl duran ama çalışır durumda olan kullanmadığımız buzdolabı, çamaşır makinası , fırın , vantilatör gibi beyaz eşyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere derneğimize bağışlayabilirsiniz.

 Beyaz eşyalarımızı değiştiriyoruz. Kullanılabilir durumda olan eşyaları yetim, kimsesiz ve mağdur ailelere ulaştırmak için derneğimizin telefonunu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Komisyondaki gönüllü arkadaşlarımız ve araçlarımızla bu eşyaları  evlerinizden alarak daha önceden tesbit ve incelemeleri yapılmış muhtaç ailelerimize acil olarak ulaştıracaklardır.

Bu kampanyaya herkesin katılmasını ve bizlerle beraber çalışmasını arzu ediyoruz.Yetim ve öksüzleri sevindirelim  diyen başkan Toprak“ Bu memleketin fakirleri bu memleketin üzerinedir.” sözünü hatırlattı ve dernek çağrı merkezi telefonunu herkesin not etmesini belirtti”.

Bağışlayacağınız yeni ve eski kullanılabilir eşyalar için

Çağrı merkezleri:

Veysel Toprak : 0542 801 17 02

Hasan Doğan: 0544 560 06 10

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık