Ana Sayfa Urfa Haberleri ÇAĞ TIP'ta Hedef Bilimsel Hizmet

ÇAĞ TIP'ta Hedef Bilimsel Hizmet

Şanlıurfa’da sağlık konusunda iddialı Özel Doktorlar Çağ Tıp Merkezi adı ile bir sağlık merkezi daha faaliyete girdi.

Giriş Tarihi: 5 Ocak 2012 Perşembe 00:54
ÇAĞ TIP'ta Hedef Bilimsel Hizmet
Şanlıurfa’da uzun yıllardır hastalara hizmet veren Dr. İbrahim Hatipoğlu yönetiminde Bahçelievler kahraman sokakta,  Özel Doktorlar Çağ Tıp Merkezi düzenlenen görkemli açılışla hastalara hizmet vermeye başladı.

Özel Doktorlar Çağ Tıp Merkezi başhekimi Dr. İbrahim Hatipoğlu, Urfahaber’e açılış sonrası yaptığı açıklama da Şanlıurfa’ya sağlık konusunda elit sağlık hizmeti hedefli hizmet vermeye çalışacaklarını vurguladı.


Dr. İbrahim Hatipoğlu açıklamada “ Şanlıurfa halkına son model tıbbi cihaz ve tefrişatlarla, temiz, kaliteli ve bilimsel hizmet vermeyi hedefliyoruz. Kendi dallarında uzman ve bir o kadar deneyimli doktorlarımızla Şanlıurfa halkına sağlık konusunda özlemini duydukları hizmeti vereceğiz. İddialı ve bir o kadar  iyi doktor kadromuzda,  Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı operatör Doktor Hakan Kadirağa, dâhiliye uzmanı uzman Doktor Ömer Boduroğlu, Psikyatrist uzman Doktor Hüseyin Özöğretmen ve çocuk sağlığı uzmanı Ayşe Aydoğdu ile çok güçlü bir kadro oluşturduk.  Şanlıurfa halkına daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için elimizden gelen her türlü gayreti, bilimsel ve elit hizmet anlayışı ile sergileyeceğiz.” dedi


Abdullah Yiğit –urfahaber.netYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık