Ana Sayfa Urfa Haberleri ÇALIŞKAN, ‘DİĞER PARTİLERLE ÇALIŞIRIZ’

ÇALIŞKAN, ‘DİĞER PARTİLERLE ÇALIŞIRIZ’

HDP Şanlıurfa Milletvekili Ziya Çalışkan, katıldığı iftar yemeğinde, “Şanlıurfa’nın sorunlarının çözümü için diğer partilerin milletvekilleriyle de çalışırız” dedi.

Giriş Tarihi: 12 Temmuz 2015 Pazar 17:33
ÇALIŞKAN, ‘DİĞER PARTİLERLE ÇALIŞIRIZ’

Haber: Hasan Ray

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Şanlıurfa Milletvekili Ziya Çalışkan, seçimden sonra da zamanının büyük kısmını Şanlıurfa’da geçirerek vatandaşın sorunlarını dinliyor. Bu çalışmalar kapsamında köy ziyaretlerinde de bulunan Çalışkan, Hilvan’ın Xiravsorkazîna  (Aşağıkece) köyünden Sinan Ray’ın verdiği iftar yemeğine katıldı.

‘SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ’

İftar yemeğinden sonra köy sakinleriyle Şanlıurfa’nın sorunlarını konuşan Çalışkan, var olan sorunların çözümü için hep beraber çalışacaklarının altını çizdi. Köy sakinleri ise artık bu sorunlardan bıktıklarını söyledi. Çalışkan, “Sizin verdiğiniz destek ile bu sorunların çözümü için çalışacağız” diye konuştu.

‘DİĞER PARTİ VEKİLLERİYLE DE ÇALIŞIRIZ’

Çalışkan, özellikle elektrik ve su sorunun artık çekilmez bir hal aldığını söyledi. Bu sorunların çözümü için çalışacaklarını belirten Çalışkan, “Biz var olan sorunların çözümü için çalışacağız. Hizmette parti ayrımı olmaz. Biz hizmet için diğer partilerin vekilleriyle de çalışırız. Bizde bölge ve halk ayrımı yoktur” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık