Ana Sayfa Urfa Haberleri Çalışmak bizden, destek sizden

Çalışmak bizden, destek sizden

- Bakan Faruk Çelik, her gittiği yerde 13 Haziran’dan itibaren hızlı bir şekilde Şanlıurfa’nın sorunlarının çözümü ve yapılması gerekli yatırımlar konusunda çalışmaya başlayacaklarını belirterek herkesin destek olmasını istiyor.

Giriş Tarihi: 23 Mayıs 2011 Pazartesi 19:53
Çalışmak bizden, destek sizden
     Devlet Bakanı Faruk Çelik, 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde adının Şanlıurfa listesinde yer almasının ardından geldiği Şanlıurfa’da yaklaşık 40 günden beri çalmadık kapı, sıkmadık el, ayak basmadık yer bırakmayıncaya kadar gezi ve ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

     Beraberinde AK Parti İl Başkanı Av.Yusuf Eğilmez, Teşkilat Başkanı İsa Kızıldemir, İdari İşler Başkanı Halit Taşdönderen, Dış İlişkiler Başkanı Mehmet Büyükfırat, Yönetim Kurulu üyelerinden Cenap Saatçi, Cemil Çadak, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit ile birlikte Buğday Pazarı, Zahireciler Borsası, Şıra Pazarı esnafını tek tek ziyaret edip hal hatır soran Devlet Bakanı Faruk Çelik, esnafın sorunlarını dinledi, not aldı, not aldırdı.

     Bakan Faruk Çelik, gittiği Buğday Pazarı, Zahireciler Borsası, Şıra Pazarında esnafla toplantılar yapıp fikir alışverişinde bulundu.

     Bakan Çelik, daha sonra Organize Besi Sanayi Bölgesi Kooperatif Başkanlığını ziyaret ederek Başkan Rızvan Rızvanoğlu ile Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun’u ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

     Sabahın erken saatinde başladığı gündüz gezisinin sonunda AK Parti aday adaylarından Abuzer Akbıyık’a annesinin vefatı nedeniyle ta’ziye ziyaretinde bulunarak baş sağlığı ve sabır diledi. Korukent Ta’ziye Evine geçen Bakan Çelik ve beraberindekiler, Felhan ailesine de baş sağılığı ve sabır dilediler.

     Ziyaret ettiği hemen heryerde, geldiği günden beri Şanlıurfa’nın sorunlarını ilk ağızdan öğrenip, yerinde belirleyerek bir seçim taahhütnamesi hazırladıklarını belirten Devlet Bakanı Faruk Çelik, “Yaklaşık 40 günden beri gerek Valilik ve Kaymakamlar ile Belediyelerden, gerekse köy ve mahalle Muhtarlarından ve bizlere yazılı ve sözlü olarak ileten vatandaşlardan, ayrıca bizzat giderek yerinde görüp belirlediğimiz sorunların acil olanlarını ve anında çözülebilecekleri zaten çöme talimatı verdik, çözülüyor. Bunlar seçim öncesi zaten bitmiş olacak. Seçim sonrasındakileri ise kitapçık halinde vatandaşlarımıza sunacağız. Zaten Pazar günü Şanlıurfa’ya gelen Sayın başbakanımıza ilettik ve gerekli desteği vermesini istedik. Başbakanımız zaten destek oluyor ve her zaman da yanımızda olacağını belirttiler. Hatta kendileri de bazı yatırımların sözünü verdiler. Dolayısıyla Seçim taahhütnamesi dediğimiz kitapçıkta belirttiğimiz sorunlar ve hizmetlerin önümüzdeki 4 yıl içinde mutlaka gerçekleşeceğini bilin ve gözlerinizle göreceksiniz. İşte o zaman bize Allah razı olsun deyip dua edin yeter” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star