Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri ÇATAK DOLUP TAŞIYOR

ÇATAK DOLUP TAŞIYOR

Türkiye'nin en büyük barajı olan Atatürk Barajı kıyısında olan Bozova Çatak Sosyal Tesisleri hafta sonları dolup taşıyor.

Giriş Tarihi: 4 Ağustos 2015 Salı 06:12
ÇATAK DOLUP TAŞIYOR

Sıcak havadan bunalan vatandaşlar soluğu çatak sosyal tesislerinde alıyor. İsteyen vatandaşlar mesire alanında piknik yaparken isteyen vatandaşlar ise adeta 5 yıldızlı otelin havuzu gibi baraj göletine karşı havuzda yüzmenin keyfini yaşıyor. Can kurtaran ve güvenlik görevlilerin gözünü ayırmadığı havuz Çarşamba günleri ücretsiz halk günü diğer günler ise 3 TL ücretle vatandaşa hizmet veriyor.

Önceleri sadece barakaların olduğu söz konusu tesise Büyükşehir Belediyesi, mesire alanı, yüzme havuzu, havuz başı düğün salonu, çocuklar için oyun alanı, muhtelif yerlere tuvalet ve lavabo yaparak tesisi adeta yeniden inşa etti.

Söz konusu yerde hafta sonunu değerlendirmek isteyen vatandaşların sıkıntılı olduğu nokta ise park yerinin yeterli olmaması ve çatak yolunun tek yön olması.

Hal böyle olunca görüntülerde izlediğiniz gibi sıkışıklıklar yaşanıyor.

YORUMLAR
  • yorum2015-08-05 06:22:34urfalı keo

    çatak yanıbaşımızdaki cennet fakat elimizi uzatamadığımız bir türlü istenilen seviyeye getirilmeyen saklı bir cennet

  • yorum2015-08-05 06:21:12urfalı keko

    boş haberle büyükşehir belediyeyi şişirmeyin çatakta bunları yapan urfa büyükşehir belediyesi değil ki bu alanlar çok çok öncesinde yapıldı fakat urfa b.belediyesine mal edilmek isteniyor.çatak ı böyle yaptık diyip hayali işlerle paralar cebe.uyan miilletim uyan

  • yorum2015-08-05 03:55:41mehmet korkmaz

    çatak biraz daha gelişmeler yapsınlar.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık