Ana Sayfa Güncel ÇATIDA SEÇİM KUTLAMASINI İZLEYEN ÇOCUK VURULDU

ÇATIDA SEÇİM KUTLAMASINI İZLEYEN ÇOCUK VURULDU

Siverek İlçesi'nde, seçim kutlaması yapanları izleyen 8 yaşındaki çocuk, bu sırada ateşlenen bir tabanca kurşununun sırtına isabet etmesiyle yaralandı.

Giriş Tarihi: 8 Haziran 2015 Pazartesi 07:42
ÇATIDA SEÇİM KUTLAMASINI İZLEYEN ÇOCUK VURULDU

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde, seçim kutlaması yapanları izleyen 8 yaşındaki çocuk, bu sırada ateşlenen bir tabanca kurşununun sırtına isabet etmesiyle yaralandı.

 

Siverek'e 50 kilometre uzaklıktaki Çıkrık Mahallesi'nde, seçim sonuçlarının açıklanmasıyla bazı kişiler tabancalarıyla ateş etti. Kurşunlardan birisi bu sırada evlerinin çatısında kutlamaları izleyen 8 yaşındaki Abdullah İriz'in sırtına isabet etti. Kanlar içerisinde kalan küçük çocuk, çığlıklarına koşan yakınlarının çağırdığı ambulansla Siverek Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Acil serviste tedavisine başlanan küçük Abdullah'ın hayati tehlikesinin bulunduğu bildirildi.

 

Bu arada çeşitli semtlerde yapılan kutlamalar sırasında sık sık havaya silahların ateşlendiği ilçede polis ve jandarma ekipleri yoğun önlem aldı.

 

 

 

kaynak: haberler.com

YORUMLAR
  • yorum2015-06-09 06:55:11Hayri

    Kendi bulunduğunuz olumsuz koşullardan dolayı sanki kendi katkınız/kabahatiniz hiç yokmuş gibi sürekli birilerini suçluyorsunuz, şimdi bu kimin suçu ?

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik







Yukarı Çık