Ana Sayfa Urfa Haberleri ÇELİK AİLESİNİN ACI GÜNÜ

ÇELİK AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Şanlıurfa'lı tanınmış bestekar Arif Çelik, iş adamı Hamit Çelik ve Şanlıurfa'lı ses sanatçısı Mustafa Çelik'in anneleri Sıdıka Çelik(78) Ankara'da hakkın rahmetine kavuştu.

Giriş Tarihi: 31 Aralık 2013 Salı 15:34
ÇELİK AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Şanlıurfalı tanınmış sanatçı (Pala Remzi, Nemrutun Kızı, Urfa'lı Sevmiş, Ölmem mi gibi türkülerin bestekarı) Arif Çelik'in, ses sanatçısı Mustafa Çelik ile iş adamı Hamit Çelik'in anneleri, Ruha Tv ve Urfa Haber Gazetesi'nin yönetim kurulu başkanı Ahin Güneş'in de teyzesi olan Sıdıka Çelik(78) Ankara'da vefat etti.

30 yıla yakındır Ankara'da ikamet eden Sıdıka Çelik öğlen saatlerinde uzun süredir tedavi gördüğü evinde fenalaşınca ambulansla hastahaneye kaldırıldı. Solunum yetmezliği yüzünden kalbi duran Sıdıka Çelik doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Sıdıka Çelik'in Ankara'da vefat ettiği haberini alan aile bireyleri yasa boğuldu. Sıdıka Çelik'in oğlu ünlü bestekar Arif Çelik yaptığı açıklamada annesinin vasiyeti üzerine, annesinin cenazesini Ankara'da toprağa vereceklerini, taziyeleri Ankara'da kabul edeceklerini söyledi.

78 yaşında vefat eden Sıdıka Çelik'in 4 oğlu, 2 kızı bulunuyordu. Şanlıurfa ve yurt dışında yaşayan çocuklarının annelerinin son yolculuğunda yanında bulunmak için Ankara'ya hareket ettikleri öğrenildi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık