Ana Sayfa Siyaset Çelik Şanlıurfa’da seçim Büroları açtı

Çelik Şanlıurfa’da seçim Büroları açtı

Devlet Bakanı ve Şanlıurfa Milletvekili Adayı Faruk Çelik Dün AK Parti'ye ait 3 seçim bürosu açılışı gerçekleştirdi

Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2011 Cumartesi 05:33
Çelik Şanlıurfa’da seçim Büroları açtı
akan ÇELİK ilk olarak Ali Doğan'a ait seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Samimi davranışları ile ve AK Parti'ye ve Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'A duyduğu sevgi ile bilinen Ali Doğan'ın seçim bürosu açılışı çok yoğun katılımlı ve coşkulu geçti.

Saat 18:00 de Halil Peltek'e ait seçim bürosunun açılışını gerçekleştiren Bakan Faruk Çelik kendisine ve AK Parti'ye  gösterilen teveccühten oldukça memnun oldu. Açlılış sonrası seçim bürosunda vatandaşlarla ve teşkilat mensupları ile birlikte bir süre sohbet eden Bakan çelik, AK Parti Milletvekili Aday Adayı Halil Peltek'e partiye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Son olarak Şanlıurfa'nın tanınan ve saygıdeğer simalarından İsmail Dağbaşı'ya ait seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Yine aynı şekilde burada da karşısında bulduğu yoğun kalabalığa seslenen Devlet Bakanı ve Şanlıurfa Milletvekili Adayı Faruk Çelik, herkese teşriflerinden ve AK Partiye gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. İsmail Dağbaşı ile bir süre sohbet eden Devlet Bakanı Faruk Çelik dinlenmek üzere Polisevine hareket etti.
(Şanlıurfa Olay)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık