Ana Sayfa Urfa Haberleri ÇELİK :ZORLU SÜRECİN İÇİNDEYİZ

ÇELİK :ZORLU SÜRECİN İÇİNDEYİZ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Beytüşşebap'taki terör saldırısına ilişkin, ''Bir zorlu sürecin içindeyiz

Giriş Tarihi: 3 Eylül 2012 Pazartesi 14:17
ÇELİK :ZORLU SÜRECİN İÇİNDEYİZ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Beytüşşebap'taki terör saldırısına ilişkin, ''Bir zorlu sürecin içindeyiz, belli ki belirli çevreler Türkiye'nin kalkınması - gelişmesi, huzurundan, milletin dayanışması, birliği ve bütünlüğünden rahatsız oluyorlar, bunlar bunun göstergesi, bunlara karşı milletimizin müteyakkız olmasında yarar var'' dedi.
Şanlıurfa'ya gelen Bakan Çelik'i GAP Havaalanı'nda Vali Celalettin Güvenç, AK Parti Şanlıurfa milletvekilleri ve diğer yetkililer karşıladı. Çelik, kentteki temasları kapsamında ilk olarak Viranşehir'de dün meydana gelen saldırıda yaralanan polis memurlarını tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.
Beraberindekilerle Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ne geçen Bakan Çelik, burada polis memuru Mahmut Kayahan'ın (31) sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı. Daha sonra Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden Çelik, polis memuru İsmail Delihacıoğlu'nu da ziyaret edip, ''geçmiş olsun'' dileklerini iletti.
Hastane çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Faruk Çelik, ''Vatanımızın, milletimizin huzuru için namusu için görev başında olan güvenlik güçlerimiz, maalesef dün Viranşehir çıkışında bir saldırıyla karşı karşıya kaldılar'' dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık