Ana Sayfa Urfa Haberleri Cengiz İzol,Aday Adaylığını açıkladı

Cengiz İzol,Aday Adaylığını açıkladı

Şanlıurfa AK Parti aday adayları kabulüne devam ediyor. Aday adaylığı başvurularının 5. Gününde AK Parti il binasına gelen Cengiz İzol resmi başvurusunu yaptı.

Giriş Tarihi: 16 Şubat 2015 Pazartesi 17:37
Cengiz İzol,Aday Adaylığını açıkladı

Şanlıurfa AK Parti aday adayları kabulüne devam ediyor. Aday adaylığı başvurularının 5. Gününde AK Parti il binasına gelen Cengiz İzol resmi başvurusunu yaptı.

İzol aşiretine mensup Eski ŞEGİAD Başkanı Mustafa Cengiz İzol bugün AK Parti il binasına gelerek Aday adaylığı başvurusunu yaptı. Başvuru sonrası açıklama yapan İzol adaylığının hayırlara vesile olmasını diledi. Sevenleri aday adaylığı başvurusunda İzol’u yalnız bırakmadı.

Parti kurulduğundan bu yana AK Partiye hizmet ettiğini belirten AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mustafa Cengiz İzol; “Ben Parti kurulduğu günden bu yana partinin içerisindeyim 11 yıl boyunca ilçe başkan yardımcılığı yaptım. AK Partide Aktif olarak süre vermeden çalışmalarımı gerçekleştirdim. Bugünde AK Parti il binasına gelerek başvurumuzu yaptık. 12 yıl sonra hizmet ettiğim partiye aday adaylığını vermenin gururunu ve heyecanını yaşıyorum. Buradan da AK Parti için inşallah 12-0 diyorum hedef. Bu nedenle tüm Urfalılar’dan destek bekliyorum. Umarım ülkemiz, şehrimiz ve partimiz için hayırlara vesile olur” dedi.

İzol aşiretinden Serdar İzol’un da adaylığını açıkladığını duyan Cengiz İzol; “ İzol aşireti büyük bir aşiret herkes için hayırlısı olsun” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti;

“AK Parti büyük bir aile İzol Aşireti de büyük bir aile içimizde tabi ki aday adayı olacak arkadaşlarımız var. Bizim için birinci hedef AK Partiye büyük adama sahip çıkmak olacaktır. Hiçbir zaman bireysel olarak görmedik her zaman bunu açıkladık. 12 yıldır bu partiye hizmet ediyorum kendi adıma olur olmaz hayırlısının olmasını diyorum. Diğerleri de amcam çocukları hangisi hayırlıysa inşallah o olur hiçbir şekilde partimizden ayrılmayacağız. Olur, olmaz her konuda partimize destek vereceğiz”

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star