Ana Sayfa Ekonomi ÇETİN ASLAN'DAN SİTEM DOLU AÇIKLAMA

ÇETİN ASLAN'DAN SİTEM DOLU AÇIKLAMA

Şanlıurfa'lı iş adamı Çetin Aslan satılığa çıkardıkları otelleri ile ilgili basında yer alan asparagas haberler için sitem dolu açıklama yaptı.

Giriş Tarihi: 8 Nisan 2016 Cuma 14:32
ÇETİN ASLAN'DAN SİTEM DOLU AÇIKLAMA

Şanlıurfa'lı iş adamı Çetin Aslan satılığa çıkardıkları Urfa'daki 5 yıldızlı otelleri ile ilgili basında yer alan asparagas haberler için sosyal medya hesabı üzerinden sitem dolu açıklamada bulundu. 

Aslan yapılan haberlerin kendilerini bunalttığını vurgularken yatırmlarını Gaziantep veya Adıyaman'a kaydırabileceklerinin sinyalini verdi.

Şanlıurfa'lı iş adamı Çetin Aslan sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında:

"Bu sabah yine bir gazetenin internet sitesinde otelimizle ilgili bir haber okudum ve düşünmeye başladım neden biz bu oteli yaptık neden bu şehirde yaşıyoruz. Bize bağlı şirketlerde 400 personel çalışıyor bu durum bizi mutlu ediyor hayırlı bir iş yaptığımıza inanıyorum buraya harcanan parayla arsa işi yapak şimdi hiç bir sıkıntımızın olmayacağında biliyorum evet otelimizi satıyoruz bununla ilgili görüşmelerde yapmaktayız bu çok normal bir durum garip olan şu ki bu haber siteleri bizimle hiç konuşmadan sadece dedikodulara dayanarak çeşitli haberler yapıyorlar ve bir sürü yalan dolu bence birileri artık Urfa da bu basına bir çeki düzen vermeli kendine basın diyen herkes başkalarıyla ilgili yalan haber yapmakta ve buna bağlı bir sürü çirkin yorum yapılmasına izin vermekte, Bir ay önce bir hayalim vardı otel satılınca borcumuzu bitirip Urfa ya özel bir üniversite yapalım diye babamla görüştüm o da çok mutlu oldu çünkü her zaman bu şehir için en iyiyi düşünmüş ve yapmış bir insandır, tabi üniversite yapmak için önce bir vakıf kurmanız ve bu vakfa Elli milyon türk lirası hibe etmeniz gerekli, kanun böyle ve babam İMAM ASLAN bunu seve seve yapacağını belirtti bu yürek işi bu şehirde kaç kişi böyle bir parayı şehrine üniversite yapmak için vakfede.? Bugün içinde bulunduğum ruh hali şu her şeyi satıp gidip Antep yahut Adıyaman da bir üniversite açmak..." dedi

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa hayvancılıkta öne çıkacak

Şanlıurfa hayvancılıkta öne çıkacak

Kurumsal

İçerikYukarı Çık