Ana Sayfa Urfa Haberleri Çetin İzol'dan Şanlıurfalı hemşerilerine müjde

Çetin İzol'dan Şanlıurfalı hemşerilerine müjde

Karaköprü ilçesinde bulunan İzol petrol LPG ve MOTORİN’de kampanya yaparak indirime gitti.

Giriş Tarihi: 10 Ekim 2016 Pazartesi 13:53
Çetin İzol'dan Şanlıurfalı hemşerilerine müjde

Şanlıurfa Karaköprü ilçesinde bulunan İzol petrol LPG fiyatını 2.090 kuruşa MOTORİN fiyatını ise 3.950 çekti.

Bu durumu gören sürücüler Karaköprü ilçesinde olan İzol petrol’a akın etti.İzol petrol’da olan indirimli LPG ve MOTORİN fiyatından dolayı Şanlıurfa’daki sürücüler İzol Petrol’un indirimini duyunca petrol’a akın ettiler ve izdiham yaşandı.Pompacılar zaman zaman yoğunluktan dolayı çalışamayacak duruma geldiler.

İzol petrol yönetim kurulu başkanı Çetin İzol, yaptığı açıklamada "Bizler İzol petrol olarak Şanlıurfa’da bir kampanya yaparak LPG ve MOTORİN’DE indirime gittik.Bilindiği gibi devletin verdiği resmi fiyatta LPG 2.790 kuruş’tur bizler İzol petrol olarak 2.090 kuruşa çektik.Motorin’de ise 4.250 kuruş devletin verdiği fiyat biz bunuda 3.950 kuruşa çektik.Bu yaptığımız indirim başta Şanlıurfalı hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun.İzol petrol olarak Şanlıurfalı hemşerilerimizin her zaman hizmetindeyiz" dedi.

 

TEŞEKKÜR

Bizde Urfa Haber yayın ailesi olara, halkın sesine kulak verip, indirime giden Çetin İzol'un şahsında, İzol Petrol'e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

 

 

YORUMLAR
  • yorum2016-10-19 07:33:30Vatandaş

    İndirim doğru ancak uygulama tuzak. Aracima LPG almak için girdim ve depoya doldurmalarini söyledim. Aracının deposu doluma başlamıştı ki pompanin üzerine küçücük bir kağıt parçasına %24 indirim yazan bir yazıyı nedir diye pombaciya sordum. Nakittir sende şimdi depo dolunca nakit para vereceksin dedi. Ben de kredi kartı ile alacağımı ve nakit vermeyeceğimi belirtince olmaz kardesim nakit satıyoruz Kredi Kartı olmaz dedi ve Gazi kesti. Böyle esnaflık olur mu?

  • yorum2016-10-11 15:38:08urfa halkı size teşekkür ediyor

    helal olsun

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık