Ana Sayfa Güncel Cevahiroğlu'dan Özgündüz'e Ziyaret

Cevahiroğlu'dan Özgündüz'e Ziyaret

Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkanı Feridun CEVAHİROĞLU 01.06.2011 saat 19:00'da Türkiye Caferiler Lideri Genel Başkanı Syn. Salahattin ÖZGÜNDÜZ'ü İstanbul Küçükçekmece Halkalıda bulunan Cferiler Genel Merkezinde ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 29 Haziran 2011 Çarşamba 05:50
Cevahiroğlu'dan Özgündüz'e Ziyaret
CEVAHİROĞLU ziyaretinde; Türkiye Gençlik Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Bayram DAĞ, Murat UYGUR, Emin KARATAŞ, Murat SAYDAM, yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. ÖZGÜNDÜZ ve CEVAHİROĞLU görüşmesi 1 saat sürdü.

Türkiye Gençlik Konfedarasyonu Başkanı Feridun CEVAHİROĞLU konuşmasına öncelikle bütün Caferi kardeşlerime alevi kardeşlerimi ve Siz Sayın Başkanı en kalbi duygularımla selamlıyorum diye başladı. CEVAHİROĞLU bizim İstanbul'daki yapılanmamızda Türkiye Gençlik Konfedarasyonu olarak Caferi kardeşlerimizle görmek istiyoruz dedi. Biz Türkiye Gençlik Konfedarasyonu olarak İlkelerimiz Atatürk İlke ve İnkılaplarıdır. İdeolojimiz Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğü Orta Asya Türk Devletlerinin bağımsızlığı ve müslüman devletlerinin İslam coğrafyasının tam bağımsızlığıdır dedi. CEVAHİROĞLU Caferilerin matemi kerbela vakası islam tarihinin acı günü, yas günü, alevililerin Caferilerin nasıl yas günü ve matem günüyse bizimde yas günümüz ve matem günümüzdür. Hz Ali Büyük Halife Peygamberimizin damadı, Allah'ın aslanı, yanlız sizin için değil bütün İslam dünyası için çok önemli bir şahsiyettir dedi. Türkiye Gençlik Konfedarasyonu'nun kapıları sonuna kadar Alevi, Caferi gençlere açıktır dedi. 

Türkiye Caferiler Genel Başkanı Sayın Selahattin ÖZGÜNDÜZ Feridun CEVAHİROĞLU'na ziyaretinden dolayı çok teşekkür etti. ÖZGÜNDÜZ Yüce Allah sizi ve arkadaşlarınızla çıkmış olduğunuz bu yolda size başarılar diliyorum. Allah yolunuzu açık etsin. Allah sizi korusun bizimde kapılarımız sonuna kadar size açıktır dedi. Görüşmede Orta Asya'dan Orta Doğu'ya Amerika'nın Irak işgalinden, İsrail'in Filistin işgaline kadar bir çok konu görüşüldü.
 (gapha)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz Tipioğlu annesini kaybetti.

Tipioğlu annesini kaybetti.

Kurumsal

İçerikYukarı Çık