Ana Sayfa Spor CEVHERİ “KAYBEDEN ŞANLIURFASPOR OLDU” ( VİDEO)

CEVHERİ “KAYBEDEN ŞANLIURFASPOR OLDU” ( VİDEO)

Şanlıurfaspor eski Kulüp başkanlarından iş adamı Mahmut Cevheri, Şanlıurfaspor yönetiminin kongrede geçici liste oluşturduğunu belirtti.

Giriş Tarihi: 12 Haziran 2012 Salı 14:25
CEVHERİ “KAYBEDEN ŞANLIURFASPOR OLDU” ( VİDEO)
Şanlıurfaspor eski Kulüp başkanlarından iş adamı Mahmut Cevheri, Şanlıurfaspor yönetiminin kongrede geçici liste oluşturduğunu belirterek, “Kemal Saraçoğlu bana Pazartesi günü görevlerini yeni yönetime bırakacağını söyledi. Ama şimdi sözünde durmuyor” dedi

Bank Asya 1. Lig'in yeni ekiplerinden Şanlıurfaspor’un kongresi geçtiğimiz Cumartesi günü yapıldı. Tek liste halinde gidilen kongrede, Şanlıurfaspor Kulüp Başkanlığına Kemal Saraçoğlu seçildi.

Şanlıurfaspor eski Kulüp başkanlarından iş adamı Mahmut Cevheri, kongre öncesi iş adamı Abdukadir Göncü ve Kulüp başkanı Kemal Saraçoğlu ile yaptığı görüşme yaptı.Cevheri, kongrede Kemal Saraçoğlu’nun geçici bir liste oluşturduğunu ve yönetimin Pazartesi günü tekrar kongreye gideceklerini belirtmişti.

Şanlıurfaspor yöneticilerine ulamadım

Şanlıurfaspor eski Kulüp başkanlarından iş adamı Mahmut Cevheri, Edessa TV’ye konuk oldu.Kongre süreciyle ilgili bir açıklama yapan Cevheri, “Kongre günü kulüp binasına gittik. Kemal Saraçoğlu ve yönetimiyle bir süre görüştük. Kemal Saraçoğlu, bize her türlü uzlaşıya hazır oluklarını ve gerekirse Şanlıurfaspor başkanlığını bırakırım dedi.Daha sonra biz Abdulkadir Göncüyü çağırdık.Kulüp binasında özel bir görüşme yaptık. Kemal Saraçoğlu ve yönetimi dedi ki biz şimdi geçici bir liste oluşturalım, pazartesi günü tekrar kongre kararı alırız. Yerimizi yeni yönetime bırakırız. Pazartesi günü Şanlıurfaspor yöneticilerini aradım. Hiçbir yöneticiye ulaşamadım. Bunu hiç doğru bulmuyorum”. dedi.
kaynak: www.sanliurfaolay.com


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık