Ana Sayfa Siyaset Cevheri Kısas'lılara Seslendi

Cevheri Kısas'lılara Seslendi

eçim çalışmaları çerçevesinde Şanlıurfa’nın Kısas Beldesi’ni ziyaret eden Bağımsız Milletvekili Adayı Mahmut Cevheri, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2011 Cumartesi 05:39
Cevheri Kısas'lılara Seslendi
Yaklaşık bin kişi tarafından davul zurna ile karşılanan Cevheri, burada Kısaslılara seslendi. Bağımsız Milletvekili Adayı Cevheri’yi karşılayan vatandaşlar “Tercihli Sisteme Evet”, “Vekilimi Ben Seçmek İstiyorum” yazılı dövizler taşıyarak, “Adam Gibi Adam Cevheri” sloganları attı.

Cevheri, burada yaptığı konuşmada, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin bundan sonra halkın meclisi olacağını belirterek, bugünkü meclis anlayışıyla insanların hiçbir öneminin olmadığını devlet makamında çalışanların ülke sahibi, diğer çalışanlara ise köle muamelesi yapıldığını söyledi.

Bir ülkede adalet mekanizmasının işlemesi için eğitim ve öğretimin olması gerektiğini ifade eden Cevheri, akıllara izin verilen idareye ihtiyaç olduğunu belirtti. Demokratik ülkelerde darbelerin olmadığını da hatırlatan Cevheri, darbelerden kurtulmak için demokratik olmak gerektiğini de söyledi. İnsanca yaşamak için değerlere sahip çıkmak ve özgür olmak gerektiğini de belirten Cevheri, “Bu mücadeleyi beraber kazanacağız.” dedi.  Konuşmaların ardından Kısaslılarla fotoğraf çektiren Cevheri, ardından Kısas’ın ileri gelenlerinden Aydoğdu Ailesi’ni ziyaret etti.

GAPHA
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Kurumsal

İçerikYukarı Çık