Ana Sayfa Siyaset Cevher'i Siverek'te İncelemelerde Bulundu

Cevher'i Siverek'te İncelemelerde Bulundu

Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Mehmet Ali Cevheri Siverek’te bir takım inceleme ve ziyarette bulundu.

Giriş Tarihi: 24 Eylül 2016 Cumartesi 15:47
Cevher'i Siverek'te İncelemelerde Bulundu

Milletvekili Cevheri Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz ve Ak Parti İlçe başkanı İlhan Çelik ile birlikte ilçenin Hürriyet ve Cumhuriyet caddelerinde bulunan esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.


Esnafların hoşgörü ile karşıladığı Cevheri Esnaf ziyaretlerinin ardından Belediye Başkanı ve İlçe kaymakamını makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından beraberindekiler ile birlikte Eyyüp Cenap Gülpınar Gençlik merkezinde ilçe kaymakamlığı tarafından düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerini anma programına katıldı.

Programda konuşma yapan Cevheri: "Devletin kılcar damarlarına kadar girmiş bu örgüt, salt Türkiye’nin dış politikasını emperyalistlerin emmeleri doğrultusunda şekillendiremediği için, büyük Türkiye davasını engellemek için, bu hain kalkışmaya girişmiştir. 15 Temmuz şehitlerini saygıyla anıyoruz" dedi.

Mehmet Ali Cevheri, daha sonra ilçe Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan çok amaçlı hizmet evlerini ve tesislerini ziyaret ederek. Siverek belediyesi tarafında restorasyon çalışmaları tamamlanan Tarihi hummanlar evini gezdi. İlçedeki temaslarına devam eden Cevheri Belediye başkanı Resul Yılmaz ile birlikte bahçeli evler mahallesinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını inceledi. Siverek’lilerin ilgi gösterdiği Milletvekili Cevheri gün boyu ilçede temaslarını sürdürdü.

İlçe’de yapılan tesis ve çalışmaları inceleyen Cevheri İlçe belediye başkanı Resul Yılmaz’a teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık