Ana Sayfa Ekonomi Ceylanpınar Belediyesi Beden İşçisi Alımı Yapacak

Ceylanpınar Belediyesi Beden İşçisi Alımı Yapacak

Ceylanpınar Belediyesi tarafında talep edilen 1 adet Engelli beden işçi alımı için ŞANLIURFA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edildi.

Giriş Tarihi: 21 Nisan 2013 Pazar 13:51
Ceylanpınar Belediyesi Beden İşçisi Alımı Yapacak

Ceylanpınar Belediyesi tarafında talep edilen 1 adet Engelli beden işçi alımı içinŞANLIURFA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edildi.

detaylar

 

Genel Şartlar ve Notlar

Bu talebe başvuru yapmak isteyen adayların dikkatine; İlanın yayınlandığıtarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İlMüdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuruyapabilirler.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanlarınbaşvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkinKurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkısaklıdır.Taleplere müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kuraçekimi için işverene başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitimdurumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Son müracaat tarihi resmi tatilerastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücütalebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Bu talep daimi olup, il bazında karşılanacaktır. Talep kur'aya tabi olup, Kur'a tarih saat ve yeri: 06/05/2013 -14.00- Ceylanpınar Belediye Başkanlığı binasında yapılacaktır.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel) Pratikten

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :AKÇAKALE, BİRECİK, BOZOVA, CEYLANPINAR, HALFETİ, HİLVAN, SİVEREK, SURUÇ, ŞANLIURFA MERKEZ, VİRANŞEHİR, HARRAN

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli Tam Süreli

Son Başvuru Tarihi : 29 Nisan 2013
Yayınlanma Tarihi : 19 Nisan 2013

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık