Ana Sayfa Urfa Haberleri CEYLANPINAR’DA HEDEF 86.6 KİLOMETREYE SATHİ ASFALT

CEYLANPINAR’DA HEDEF 86.6 KİLOMETREYE SATHİ ASFALT

Ceylanpınar’da yol yapım ve üstyapı çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi ekipleri, 2015 yılı sonuna kadar 86.6 kilometre yola asfalt sermeyi hedefliyor.

Giriş Tarihi: 7 Ekim 2015 Çarşamba 11:56
CEYLANPINAR’DA HEDEF 86.6 KİLOMETREYE SATHİ ASFALT

Ceylanpınar'da 2015 yılı sonuna kadar 86,6 kilometre 1 ve 2. kat sathi asfalt sermeyi hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, şuana kadar bu hedefin 69 kilometresini tamamlarken, 45.3 kilometrelik yola da stabilize çalışması yaptı.

Aşağı ve Yukarı Doruklu-Yeşiltepe-Han-Kızıltepe  yol ayrımında 20 kilometrelik 1. Kat asfalt kaplama işini asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ayrıca birçok mahalle yolunu sathi asfalta kavuşturuyor.

KIRSALDA KAZALARA SEBEP OLAN YOLLAR ONARILDI

Ceylanpınar kırsalında kazalara sebep olan yollar da onarılıyor. Çok sayıda kazanın meydana geldiği yolda çalışmlarını tamamlanmasıyla kazaların minumum seviyeye ineceğini kaydeden bölge halkı şunları söylediler.

BAHÇELİEVLER’DE BETON PARKE SEVİNCİ

Ceylanpınar İlçesinde Cumhuriyet Mahallesinin ardından Bahçelievler 352. Sokakta beton parke döşeme işine devam eden Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Ekipleri şuana kadar 70 bin metrekare kilitli parke yaparak Ceylanpınar’ın caddelerini çamur, tozdan ve kirlilikten kurtardı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star