Ana Sayfa Siyaset CHP Heyeti STK Temaslarını Sürdürüyor

CHP Heyeti STK Temaslarını Sürdürüyor

Şanlıurfa’daki sivil toplum kuruluşlarını ve baroyu ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi il yönetimi, fikir alışverişinde bulundu.

Giriş Tarihi: 20 Ağustos 2016 Cumartesi 00:50
CHP Heyeti STK Temaslarını Sürdürüyor

CHP; uzlaşı kültürünün geliştirilmesini sağlamak amacıyla kentteki temaslarını sürdürüyor. İl yönetimi ilk olarak Şanlıurfa barosunu ziyaret etti. Baro Başkanı Hikmet Delebe tarafından karşılanan heyet, gündeme ilişkin bilgi alışverişinde bulunuldu. Delebe, CHP heyetine yaptıkları ziyaretten dolayı çok teşekkür etti. Tüm kesimlerin barış içerisinde yaşayabileceği ortamların oluşturulması adına önemli katkılar sağlamaya her zaman hazır olduklarını söyledi. Delebe, ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

 ‘SORUNLARI DOSYALAYIP GENEL MERKEZE GÖNDERECEĞİZ’

 CHP İl Başkanı Aziz Aydınlık,”Uzlaşma komisyonu olarak hem siyasi partilerimize, hem belediyelerimize, grubu olmayan partilerimize, STK’larımıza, iş adamlarımıza bir takım ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Sıkıntılarını dinleyeceğiz. Bilgi alışverişinde bulunacağız. Ziyaretlerin ardından not alınan konular, bir dosya halinde genel merkeze göndereceğiz. İl siyasi uzlaşma komisyonunun çok verimli olacağını düşünüyoruz. Urfa’da başlatıldı, tüm Türkiye’de de başlatılacak. Grubu olmayan siyasi partilerinin çok önemli sıkıntıları bulunuyor.”dedi.

 ‘DAHA SIK BİR ARAYA GELECEĞİZ’

 Barodan sonra Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği ‘ni ziyaret eden heyet, Dernek Başkanı Faruk Akbaş ile sohbet etti. Akbaş, şunları kaydetti:” Anamuhalefet partimiz CHP’nin il başkanı sn. Aziz Aydınlık ve yönetim kurulunu ağırladık. Çok verimli geçen görüşmemizde 15temuz sonrasında oluşan olumlu siyaset tarzının devam etmesi için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğine karar verdik. Daha sık bir araya gelerek istişareler yapmak için mutabakata vardık. ŞASEMKOM olarak sayın Aziz Aydınlık’ın şahsında tüm ekibe teşekkür ediyoruz.”

Görüşmeler, daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Erdoğan Dolarlarını Bozdurdu

Erdoğan Dolarlarını Bozdurdu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık