Ana Sayfa Siyaset CHP Heyeti Urfa'ya Çıkartma Yapıyor

CHP Heyeti Urfa'ya Çıkartma Yapıyor

CHP heyeti bu akşam Şanlıurfa ya çıkarma yapacaklar yarın ise Akçakale gümrük kapısı nın kapatılması ile ilgili bir dizi gezi yapacaklar

Giriş Tarihi: 15 Ocak 2012 Pazar 06:59
CHP Heyeti Urfa'ya Çıkartma Yapıyor
Abdullah Yiğit –Urfahaber–özelhaber
Chp Genel merkezi tarafından
oluşturulan bir heyet ile yarın sabah 4 CHP milletvekekili Şanlıurfa ya geliyor .
CHP il başkanı ve merkez ilçe başkanı CHP liler tarafından yarın karşılanacak olan CHP  milletvekekili  heyetlerini önce CHP il binasına ziyaret edecek orda il, merkez ilçe ,ilçe başkanları ve CHP belediye başkanları ile özel toplantı yapacaklar .daha sonra ,valilik ,belediye ,esnaf sanatkarlar odası ,ticaret borsası ,ziyaret edecekler son olarak esnaf ı ziyaret edecek olan CHP heyeti akşam ise ilimizden Gap havaalanından 20.30 da Ankara ya uçacaklar .

Muğla  milletvekekili Nurettin Demir, Edirne  milletvekekili , Recep Gürkan, Çanakkale  milletvekekili M.Serdar Soydan, Hatay  milletvekekili Mevlit Dudu.

CHP merkez ilçe başkanı Adnan Öncel muhabirimiz Abdullah yiğit yaptığı açıklamada  bu gün akşam 20.00 da CHP heyeti ilimize gelecekler.

Bizde Şanlıurfa GAP havaalanında onları karşılayacağız.
Şanlıurfa daki Akçakale gümrük kapısı ile ilgili yerinde inceleme ler yapılacak bu Şanlı urfamız için nasıl bir etkisi varolduğunu ve yarın sabahtan itibaren yoğun bir proğramımız olacak diyen başkan Adnan Öncel özellikle CHP Muğla  milletvekekili Nurettin Demir ile bir CHP ekip Akçakale sınır kapısına giderek yerinde incelemerde bulunacak ve Akçakale halkı ile gümrük kapısı ile ilgili onların sorunlarını rapor haline tutarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu na sunacak.
İlimizde olacak olan diğer 3 milletvekekili ise  sırası ile Ticaret odası, esnaf sanatkârlar odası, ticaret borsası, valilik, belediye ziyaret edecek onlarla il hakkında bilgi alış verişinde bulunacaklarını söyleyen başkan Adnan Öncel ise gün boyu ziyaretleri bittikten sonra esnafın içine girerek Şanlıurfa daki esnafla Türkiye gündemi ,Akçakale  gümrük kapısı ve bölge sorunları ile ilgili esnafa paylaşarak onları dinleyerek rapor halinde sunacaklar.

Bizler cumhuriyet halk partisi olarak Şanlıurfa her zaman halkımızın yanında olmuşuzdur. Partimiz haftanın 7 günü açık her zaman halkımızın hizmetinde olmuşuzdur.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Kurumsal

İçerikYukarı Çık