Ana Sayfa Siyaset CHP’den Engellilere Sandalye

CHP’den Engellilere Sandalye

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu üyelerinden Aydın Paydaş, Mehmet Aykaç ve Halil Kansu’dan oluşan heyet engellilere tekerlekli sandalye yardımında bulundu.

Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2013 Salı 08:35
CHP’den Engellilere Sandalye

Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında kent merkezindeki engelli vatandaşlara yönelik derneklerin araç-gereç ihtiyaçlarının giderilmesi üzerine çalışmalar yapan Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Teşkilatı, son olarak Şanlıurfa Bedensel Engelliler Derneği’ni kayıtlı olan Şanlıurfa Merkeze bağlı bulunan Yardımcı ve Sınırgören Köylerine giderek burada bulunan engellilere tekerlekli sandalye yardımında bulundu.

Şanlıurfa Merkeze bağlı bulunan Yardımcı ve Sınırgören Köylerinde yardıma muhtaç bedensel engellilere yapılan yardımda hazır bulunan CHP Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu üyelerinden Aydın Paydaş, Halil Kansu ve Mehmet Aykaç’tan oluşan heyet hakkında bilgiler veren CHP Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Paydaş, konu ile ilgili yaptığı açıklamasında, “Her insan bir engelli adayıdır. Buradaki engelli kardeşlerimiz aslında bizim yansımamızdır. Fikir ve düşüncelerde engel olmadığı sürece hiç kimseyi engelli olarak kabul etmeyen bir anlayışla her zaman buradaki kardeşlerimizin yanında olacağız.

Geçtiğimiz günlerde de yine Partimizin Bodrum İlçe Gençlik Kolları’nın göndermiş olduğu tekerlekli sandalyeleri ulaştırdıkları için aynı mutluluğu yaşadıklarını sözlerine ekleyen Paydaş, “Geçtiğimiz aylarda kentimizde ağırladığımız gençlerimiz engelliler derneğinin sıkıntılarını dinledikten sonra hemen harekete geçtiler. İlk olarak gelen 10 tekerlekli sandalyenin ardından ikinci bir kez daha 10 tekerlekli sandalye gönderdiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu üyesi Aydın Paydaş, sözlerine şöyle son verdi.

Bugün Yardımcı ve Sınırgören Köylerinde bulunan bu kardeşlerimizi ziyaret ederek kendilerine tekerlekli sandalye yardımında bulunduk ve bu tür faaliyetlerimiz ve yardımlarımız önümüzdeki süreçte de devam edecektir” diye konuştu.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Kurumsal

İçerikYukarı Çık