Ana Sayfa Urfa Haberleri CHP'li Karataş Öz Eleştiride Bulundu

CHP'li Karataş Öz Eleştiride Bulundu

2011 Genel Seçimlerinde CHP'den Şanlıurfa 1. Sıra Milletvekili Adayı Avukat Ferhat Karataş Parti İl Binasında Düzenlediği Basın Toplantısında “Demek ki kendimizi halka iyi anlatamamışız!” dedi.

Giriş Tarihi: 16 Haziran 2011 Perşembe 21:47
CHP'li Karataş Öz Eleştiride Bulundu
Şanlıurfa CHP İl binasında bir basın mensupları eşliğinde toplantı düzenleyen Ferhat Karataş,  seçim sürecinde CHP'ye oy veren ya da oy vermeyen tüm Şanlıurfa halkına teşekkür ettiğini söyledi.  Toplantıda seçimleri Urfa'da neden kaybettiklerini değerlendiren Ferhat Karataş adeta öz eleştiride bulundu. Karataş milletvekili olamazsa bile, halka verdikleri sözün gereği olarak sorunların çözümünde partili, partisiz ayrımı yapmaksızın ellerinden gelen gayreti sergileyeceğini söyledi.

 

Avukat Ferhat Karataş, düzenlediği basın toplantısınıda seçime ilişkin  “Seçim sürecinde yoğun bir tempoyla çalışmamızı sürdürdük. İlçe ilçe köy köy dolaşık. İyi bir çalışma yürüttük. Ancak bu çalışmamızın yeterli olmadığını gördük. Milletvekili çıkar-tamamızdaki hata bizden kaynaklanıyor. Parti politikasını seçim vaatlerimizi halka iyi anlatamadığımızı düşünüyorum. Ana muhalefet partisi olarak Şanlıurfa'da çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Belirlediğimiz sorunları bir rapor halinde Genel merkezimiz aracılığıyla meclis gündemine taşıyacağız” değerlendirmede bulundu.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star