Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Dünya Chp'li Öztrak: Suriye'de Yaşananlar Doymayan İştahın Sonucu

Chp'li Öztrak: Suriye'de Yaşananlar Doymayan İştahın Sonucu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın devlet başkanlığı isteğine tepki gösterdi.

Giriş Tarihi: 31 Ocak 2015 Cumartesi 08:44
Chp'li Öztrak: Suriye'de Yaşananlar Doymayan İştahın Sonucu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın devlet başkanlığı isteğine tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı doyumsuzlukla suçlayan Öztrak, "Devlet adamlığı ileriyi görmektir. Millet seni Cumhurbaşkanlığı görevine seçecek, sen 'yetmez, başkanlık istiyorum' diyeceksin. Ne zaman doyacaksın. Suriye'de yaşananlarda işte bu doymayan iştahın bir sonucudur" dedi.

 CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ile bazı milletvekillerinden oluşan CHP İş Dünyası heyeti çeşitli temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa'ya geldi. İlk olarak CHP il başkanlığı binasında basın toplantısı düzenleyen heyet adına konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, bölge illerinde incelemelerde bulunduklarını ve Suriye'deki çatışmaların sınır kentlerine etkisini tespit ettiklerini ifade etti.

Suriye ve Irak'ta yaşanan iç karışıklık nedeniyle bölge illerinde çok tahribat olduğunu ifade eden Öztrak, "Komşu ülkelerde yaşanan karışıklık bu süreçte çok büyük tahribat oldu. İhracatımızı, sosyal hayatımızı etkiledi. Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İşte internet kesintisinin nedeni...

İşte internet kesintisinin nedeni...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık