Ana Sayfa Urfa Haberleri ÇİFTÇİ "AK PARTİ UFKUNU GENÇLERLE GÖRÜYOR"

ÇİFTÇİ "AK PARTİ UFKUNU GENÇLERLE GÖRÜYOR"

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'yi makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 25 Ocak 2016 Pazartesi 10:36
ÇİFTÇİ

AK Parti İl Gençlik Kolları Teşkilatnın düzenlemiş olduğu istişare toplantısına katılmak üzere Şanlıurfa'ya gelen AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye ziyarette bulundu. Başkan Çiftçi ziyaret anısına Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş'a mırra takımı hediye etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi daha sonra AK Parti İl Gençlik Kolları Teşkilatnın düzenlemiş olduğu istişare toplantısına katılarak gençlerle bir araya geldi.

Ak Partinin ufkunu,dinamizmini ve geleceğini gençlerle gördürüğünü belirten Başkan Çiftçi " Zaten gençlere yönelik yapılan düzenlemeler ile partimizin gençlere olumlu yönde baktığının en güzel göstergesidir. Gençlerimizin enerjilerini kullanmaları önemli. Fakat gençlerimiz bu enerjilerini kullanırken tecrübeleri de göz ardı etmemeleri gerek. Şanlıurfamızda 650 bin öğrenci bulunmakta. Bu rakam bir çok ilin nüfusundan daha büyük. Gençliğimizi kökünden koparmadan, kökünden beslememiz geekir. Gençlerimiz ile bir arkadaş olarak, kardeş dost olarak kol kola yürümemiz gerekir. Şanlıurfa gençliğimiz önemli adımlara atarak geleceğe yön vereceğine güvencim tamdır. Bizler de sizin yanınızda olduğumuzu her türlü faaliyette sizi destekleyeceğimizi ve gençliğimizi iyi bir noktaya taşıyacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın"dedi.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş ise yaptığı konuşmada Şanlıurfa'nın hem ülkemiz hemde bölgemiz açısından önemli bir kent olduğunu ifade ederek "Şanlıurfamızdan başlayarak inşallah önümüzdeki haftalarda Diyarbakır, Mardin, Batman, Van olmak üzere bütün bu bölgemizi karış karış gezeceğiz gençlerimizle kucaklaşasacağız" dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık