Ana Sayfa Urfa Haberleri ÇİFTÇİ, BÜYÜK BİR ÖZVERİYLE ÇALIŞIYORUZ

ÇİFTÇİ, BÜYÜK BİR ÖZVERİYLE ÇALIŞIYORUZ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclisi Şubat ayı ilk oturumunun açılış konuşmasını yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa merkez ve ilçelerde sürdürülen alt yapı çalışmalarıyla ilgili açıklamada bulundu.

Giriş Tarihi: 9 Şubat 2016 Salı 02:52
ÇİFTÇİ, BÜYÜK BİR ÖZVERİYLE ÇALIŞIYORUZ

Konuşmasının başında Büyükşehir Belediyesi ve ŞUSKİ Genel müdürlüğü olarak büyük bir özveriyle Şanlırfa'nın alt yapı sorununu çözmek için çalıştıklarını söyleyen Başkan Nihat Çiftçi, “Meclisimiz büyük bir özveriyle çalışarak Şanlıurfa'yı ileriye taşıma çabası içerisine girmiştir. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyemizin almış olduğu kararlarla milletine hizmet etme onurunu ve gurunu yaşıyoruz.

Bütün meclis üyesi arkadaşlarımı yoğun çalışmalarından dolayı tebrik ediyor. İnşallah birlik ve beraberlik içersin de Şanlıurfa’ya almış olduğumuz kararlar Şanlıurfa için hayırlı olur. Allahın iziyle Kent merkezinde ve tüm ilçelerde alt yapı sorununu çözüp yeni çalışmalara başlamayı hedefliyoruz. Bu çalışmalar kapsamında gece gündüz kavramı demeden kentin her noktasında hummalı çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Emek veren herkese teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

YORUMLAR
  • yorum2016-02-09 05:04:23mali

    Ben mi yanlış görüyorum, yoksa kürüsünün önü demircakla mı çevrili.?!

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık