Ana Sayfa Urfa Haberleri ÇİFTÇİ: ŞANLIURFA'YA HİZMET ETMEYİ İBADET AŞKIYLA YAPACAĞIZ

ÇİFTÇİ: ŞANLIURFA'YA HİZMET ETMEYİ İBADET AŞKIYLA YAPACAĞIZ

Göreve geldiği ilk günden bu yana sabahın ilk ışıklarıyla birlikte kenti karış karış dolaşan Büyükşehir Belediye Başkan Nihat Çiftçi, bu gün de Süleymaniye mahallesini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 9 Eylül 2015 Çarşamba 09:58
ÇİFTÇİ: ŞANLIURFA'YA  HİZMET ETMEYİ İBADET AŞKIYLA YAPACAĞIZ

Vatandaşları tek tek ziyaret ederek taleplerini dinleyen Başkan Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı süren yol çalışmalarını yerinde inceledi.

 Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Başkan Çiftçi, zamanı çok iyi değerlendirmek zorunda olduklarını söyledi.

 Öncelikle mahalleleri ziyaret edip halkla buluştuklarını ardından taleplerin yerine gelmesi için çalışma başlatacaklarını belirten Başkan Çiftçi, sorunların mutlaka yerinde incelenmesi gerektiğini vurguladı.

Her daim halkla bütünleşeceklerini aktaran Başkan Çiftçi, şunları söyledi:

 "Sabahın erken saatlerinde halkla bir araya gelerek onların sorunlarını dinliyoruz. Önce bütün mahalleleri tanıyarak vatandaşlarımızın sorunlarını bilmemiz lazım. Sorunların tespitinin ardından Büyükşehir Belediyesi olarak sorunların ortadan kaldırılması için gerekli çalışmaları başlatacağız. Şehir bir bütündür, kentler yönetilirken sosyal yapısı gereği toplumun beklentileri doğrultusunda yönetilmesi lazım. Bu yönetim tarzına vatandaşların da katkı ve katılım göstermesi lazım. Bu anlayışla hareket ediyoruz ve çokta güzel fikirler ortaya çıkıyor. İnsanlarımızın bu değişimden de memnun olduğunu gördüm."

YORUMLAR
  • yorum2015-09-10 09:37:07mamey

    nihat başkan eğer fotoğraf karesinde yanında yer alan bu şahsiyetsiz ekibinde yer alırsa kusura bakma sende başarılı olamazsın.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık