Ana Sayfa Urfa Haberleri ÇİFTÇİ, SURUǒTA FUTBOL TURNUVASININ AÇILIŞINDA

ÇİFTÇİ, SURUǒTA FUTBOL TURNUVASININ AÇILIŞINDA

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Suruç ilçesini ziyaret ederek Kaymakamlık tarafından bu yıl 3. düzenlenen kurumlar arası futbol turnuvasının açılışına katıldı.

Giriş Tarihi: 19 Nisan 2016 Salı 12:39
ÇİFTÇİ, SURUǒTA FUTBOL TURNUVASININ AÇILIŞINDA

İlk olarak Suruç ilçe ziyareti kapsamında vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden Başkan Nihat Çiftçi, ardından Suruç Kaymakamlığı ve Büyükşehir Belediyesi arasında gerçekleştirilen dostluk maçına katıldı.

Burada yüzlerce Suruçluyla müsabakayı izleyen Başkan Nihat Çiftçi, Gençlere yönelik başlatılan çalışmaların önemine değindi.

Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi'yi tebrik eden Başkan Nihat Çiftçi, "Suruç ilçesini ziyaret ederek Suruç Kaymaklığının gençlere yönelik başlatmış olduğu futbol turnuvasını açılış maçını başlattık. Emeği geçenleri tebrik ediyorum spora ve gençliğe yönelik önemli bir aktivite. Bütün vatandaşlarımızı birleştiriyor. Kaymakamımız Abdullah Çiftçi'yi tebrik ediyorum" dedi

Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi ise, "Suruç'ta dostluğu, kardeşliği pekiştirmek amacıyla bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz kurumlar arası turnuvamızın açılış maçını gerçekleştirdik. Gençlerimizin enerjisini sarf edebileceği güzel bir aktivite yaptığımız için mutluyuz. Vatandaşlarımız tarafından çok güzel bir ilgi var. Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi'nin ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz." dedi

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star