Ana Sayfa Urfa Haberleri ÇİFTÇİ, YOLLARIN KALİTESİNİ VE STANDARTLARINI YÜKSELTECEĞİZ

ÇİFTÇİ, YOLLARIN KALİTESİNİ VE STANDARTLARINI YÜKSELTECEĞİZ

Şanlıurfa merkez ve bütün ilçelere kaliteli hizmet götürebilmek için çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yeni kurduğu Konkasör tesisi ile kırsal mahallerde yol standartlarını yükseltmeyi hedefliyor.

Giriş Tarihi: 19 Ekim 2015 Pazartesi 13:54
ÇİFTÇİ, YOLLARIN KALİTESİNİ VE STANDARTLARINI YÜKSELTECEĞİZ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Haliliye ilçesinde kurulan Konkasör tesisini inceledi.

Şanlıurfa'ya ve bütün kırsal mahallere hızlı ve etkin bir şekilde hizmet etmek için bu tesisi kurduklarını söyleyen Başkan Nihat Çiftçi, Yolların standartlarını ve kalitesini yükselteceğiz dedi.

Konkasör şantiyesinin Şanlıurfa'ya hayırlı olmasını dileyen Başkan Nihat Çiftçi, "Yolların daha dayanıklı ve kaliteli olması için alt yapının sağlam olması gerekiyor. Kırsal mahallelere hizmet götürmek kolay değil,  bir taraftan yapılıp bir taraftan bozulacak yolları yapmaktansa daha kaliteli yollar yaparak uzun ömürlü olmasını sağlayacağız. Arkadaşlarımız bu bilinçle hareket ettikleri için ilk olarak Konkasör şantiyesini kurduk. Şuanda faal bir şekilde Haliliye ilçemizin bütün kırsal mahallelere hizmet veriyor. ilerleyen dönemlerde bu şantiyemizi daha da güçlendirerek diğer ilçelerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star