Ana Sayfa Spor CİHAT ARSLAN, GİDİYOR MU?

CİHAT ARSLAN, GİDİYOR MU?

Geçtiğimiz hafta Şanlıurfaspor teknik direktörü Cihat Arslan hakkında gündeme düşen bir iddia bomba etkisi yaptı. İddiaya göre süper lig takımlarından kayseri Erciyes spor, Cihat Arslan’a teknik direktörlük teklifinde bulundu.

Giriş Tarihi: 17 Aralık 2014 Çarşamba 13:25
CİHAT ARSLAN, GİDİYOR MU?

Geçtiğimiz hafta Şanlıurfaspor teknik direktörü Cihat Arslan ile ilgili bir iddia gündeme bomba gibi düştü. İddiaya göre teknik direktör arayışı içinde olan Kayseri Erciyesspor Cihat Arslan’a teknik direktörlük için teklifte bulundu.

Denizlispor maçı öncesi yaşanan bu gelişme dünden bugüne gazetesi  köşe yazarlarından İbrahim Tekatlı’nın  da son yazısında yer aldı.Tekatlı, cihat hocanın kafası karışık adlı köşe yazısında yenilginin en büyük nedenini Arslan’ın Erciyes’ten aldığı teklifi gösterdi.

Tekatlı yazısında yaşananları şu cümlelerle anlattı.Şöyle söyleyeyim bana göre en önemli faktör, hafta içerisinde hatta daha önceden Cihat Arslan’ın Kayseri Erciyesten aldığı teklifti. Bu teklif Cihat hocayı maç atmosferinden uzaklaştırdı.
Hatta Cihat hocanın hafta içerisinde 2.lig takımlarından ismini şimdilik söylemeyeyim bir takımın başkanıyla telefon görüşmesi oldu. Bu iki teklif Cihat hocanın kafasını karıştırdı, aynı zamanda Cihat hoca bu teklifleri yönetime bildirdi.Tahminimce istifasını da yönetime sundu yönetim hafta içerisinde hoca arayışlarına bile başlamıştı.
Cihat hocanın gitmesine onay çıkmadı, ancak cihat hoca bazı sıkıntılardan dolayı özellikle yönetimdeki bazı olumsuzluklardan dolayı gitmek istedi izin çıkmayınca moral bozukluğu yaşadı ve buda denizlideki maça yansıdı.

Yönetimin bu iddialar karşısında neler söyleyeceği merakla bekleniyor.

YORUMLAR
  • yorum2014-12-22 12:21:15urfalı

    sayın başkanım size minnettarız senden tek isteğim maç başlamadan 24 saat önce bulgur ve cikköfte sporculara yıdırme iyi çalışmalar

  • yorum2014-12-20 11:26:57mehmet ozan

    Kayseri Erciyaesspor daha çok kısa bir süre önce Uğur Tütüneker'le anlaştı. Ama bir başka süper lig ekibine gitse de hakkıdır. Önemli bir teknik adam. Taliplerinin olması doğal. O giderse Urfaspor iyi bir teknik adam bulur.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz FETÖ'den Aranan Hakem, Yönettiği Maçta Gözaltına Alındı

FETÖ'den Aranan Hakem, Yönettiği Maçta Gözaltına Alındı

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star