Ana Sayfa Urfa Haberleri ÇÖZÜM BULAMIYORUZ AMA İSİM KOYUYORUZ!

ÇÖZÜM BULAMIYORUZ AMA İSİM KOYUYORUZ!

Şanlıurfa’nın Büyükşehir olmasıyla birlikte Haliliye ilçesi sınırlarında bir çok alanda her yer çöplük ve pislikten geçilmez iken Belediye yetkilileri ise enteresan bir açıklama yaparak beyaz masanın çözüm masası olduğunu açıkladı.

Giriş Tarihi: 3 Şubat 2015 Salı 20:10
ÇÖZÜM BULAMIYORUZ AMA İSİM KOYUYORUZ!

 Haliliye Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde kurulan Beyaz Masa Birimi, kurulduğu günden bu yana vatandaşların çözüm noktası olmaya devam ediyor.

Geçen 15 Eylül'de kurulan, 4442263 numaralı Beyaz Masa Birimi, vatandaşlara 365 gün boyunca saat 08.00 ile 00.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Haliliye Belediyesi Beyaz Masa servisini arayan vatandaşların talepleri, personeller tarafından kaydedilerek sorunun çözülmesi için ilgili birimlere iletiliyor. Yapılan çalışmaların ardından personeller, vatandaşlara geri dönüş yapıp talepleriyle ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi veriyor.

Beyaz Masa Birimi'nin çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Haliliye Belediye Başkan Yardımcısı Osman Uludağ, "belediyemizin vatandaşla olan ilişkilerinin ileri düzeyde olmasını sağlıyor. Bu çalışmaların daha verimli olabilmesi için Beyaz Masa Birimi'ni kurduk. Beyaz Masa Birimi'nin çalışma sistemi; vatandaşlarımız bölgesi ile ilgili veya Haliliye İlçesi'nde bulunan herhangi bir müdürlüğümüz ile ilgili sıkıntısını, '444 22 63' Beyaz Masa Birimi'ne aktarıyor.

Öte yandan ise, Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi sınırlarında bulunan Tinne Mahallesi,Çamlıdere Mahallesi gibi bir çok alanda çamur deryası ve pislik akar iken belediyenin çözüm masasının ne amaçlı kurulduğu ise akıllara soru işareti bıraktı.

 

YORUMLAR
  • yorum2015-02-04 15:22:07paşa

    o kadar değil yiğidi öldür hakkını yeme temizlik konusunda diyecek yok adamlar gece bile çalışıyor bur da bizlerde iş düşüyor çöp kovası varken çöpünü yere atıyorsa ne diyeceksin...

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star